Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
07-15-2008, 11:33
Lukasz
Gość
 
Domyślnie [OT] wypozyczalnia Eurostyle

Witam,

Czy ktos moglby sie podzielic opinia na temat wypozyczalni samochodow eurostyle?
Google nic ciekawego nie wyplulo.


Ew. wiedza na temat innej, niedrogiej wypozyczalni aut dzialajacej w Lodzi i
Katowicach?



pzdr,
L.



--
Wysłano z serwisu OnetNiusy: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
 
02-14-2014, 14:22
jarek1234 jarek1234 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Uwaga oszuści

Witam,
ostrzegam wszystkich przed wypożyczeniem samochodu w wypożyczalni Eurostyle.
W październiku 2013 roku zarezerwowałem samochód na mój przyjazd do Polski w grudniu przed Świętami Bożego Narodzenia. Jakież było moje zdziwienie kiedy zgłosiłem się po odbiór samochodu 24.12.2013 i zostałem poinformowany że zarezerwowanego samochodu dla mnie nie ma. Jedyne co pracownica wypożyczalni mi zaproponowała to samochód "synowej szefa" który był z tego samego segmentu co moja rezerwacja TYLKO o 50% drożej. Na moje uwagi na temat braku zarezerwowano samochodu i ceny zaproponowanej za samochód zastępczy usłyszałem że nic na to nie mogę poradzić tak zadecydował SZEF i jeżeli ta wspaniała oferta mi nie odpowiada mogę iść poszukać innej wypożyczalni.
Z poważaniem
Jarosław


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Najtansza wypozyczalnia w Warszawie - co polecicie? - Najtansza wypozyczalnia samochodow w Warszawie - co polecicie? Forum samochodowe
Wypozyczalnia samochodow Warszawa - Porsche,Aston, Mustang - Witam! Szukam w Warszawie wypozyczalni troche drozszych samochodow, chodzi mi o jeden wieczor/1 dzien. Zaznaczam ze nie idzie o zrobienie wrazenia... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 08:27.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.