Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
09-17-2013, 13:00
Weronika Weronika jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie płukanie silnika przy wymianie oleju

Moja znajoma podczas [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] została namówiona do płukania silnika od środka. Nie wiem czy ja wkręcono, bo nigdy o tym nie słyszałam, ale podobno Poznaniacy są oszczędni, a płukanie silnika podczas wymiany oleju to standardowe postępowanie renomowanych serwisów. Słyszeliście o tym ?

Ostatnio edytowane przez Weronika : 09-17-2013 o 13:03
 
09-24-2013, 12:20
Sklepmotonet.eu Sklepmotonet.eu jest off-line
Member
 
Domyślnie

Może podaj o jaki środek do płukania dokładnie chodzi i wtedy będziemy w stanie napisac coś więcej. Pierwszy raz spotykam się właśnie z taką praktyką,więc im wiecej szczegółów tym lepiej.


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Re: Kolor oleju po wymianie - On 2010-04-19, megrims@interia.pl <megrims-NOSPAM@interia.pl> wrote: > Witam. > Czy po wymianie oleju w ASO w silniku BMW535d (wg faktury 9 litrów)... Forum samochodowe
Problemy po wymianie oleju. - Witam Od 3 lat przy wymianie oleju zalewalem Zafire 2.0 DTI syntetykiem Mobilem 1 0W40 Tturbo Diesel. Zafirka brala jakies 1l oleju na 15kkm... Forum samochodowe
[tech] Docieranie silnika po wymianie tłoka - Witam wymieniłem tłok i łańcuch rozrządu (profilaktycznie bo miałem juĹź wszystko na wierzchu) cylinder w stanie idealnym. Pytanie: jak... Forum motocyklistów
Wymiana oleju przed/po wymianie paska rozrządu? - Czy olej silnikowy wymienić lepiej po wymienie paska rozrządku czy nie ma to żadnego znaczenia? (Silnik 2.5TDi D5252T) Pzdr, Miki Forum samochodowe
Po wymianie rozrzadu / oleju... - Szczegolnie czuc to na 2 biegu, generalnie im wiekszy bieg tym bardziej muli, mam tu na mysli straszne przerywanie w czasie jazdy, nigdy tego nie... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 09:07.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.