Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
08-01-2013, 05:27
bbulet bbulet jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Opony Firestone do Audi

Witam

Zastanawiam się nad zakupem opon dla swojego Audi A6. Znalazłem ciekawe opony Firestone, ale strasznie mało jest o nich opinii. Może ktoś już ma z nimi jakieś doświadczenia czy może kupić coś innego? Rozmiar opon, które potrzebuje to 225/45 R17. Konkretnie chodzi mi o opony [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Pozdrawiam kierowców!
 
08-14-2013, 08:33
Hq-Aero-Dynamic_pl Hq-Aero-Dynamic_pl jest off-line
Senior Member
 
Domyślnie

Moim zdaniem możesz śmiało brać je pod uwagę,na innych forach zbierają bardzo pozytywne opinie,ale to też kwestia konkretnego modelu jaki budżetu jaki posiadasz na zakup opon.


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Firestone Multihawk - kierunkowy bieznik? - Dnia (Mon, 07 Mar 2011 17:24:18 +0100) ktos podajacy sie za Czarek Daniluk wyklawiaturowal co nastepuje: > Nowe czy używane ?? Uzywane, ale... Forum samochodowe
[KUPIE] Opone Firestone 690 - Witam, kupie 1 opone firestone 690 185/60/R14 oferty na maila aragornUSUN*TO@interia.pl pozdrawiam Tomek Forum samochodowe
Kiedy powstała opona Firestone Winterhawk 2 ?? - Witam! Pytanie jak w temacie. Pytam ponieważ chce kupić zimówki przez sklep internetowy, a tam sprzedają opony nie starsze niż 18 miesięcy co w... Forum samochodowe
FELGI 17" + OPONY - AUDI - SZWAJCARIA - Użytkownik "MeRek" <merek@tessa.pl> napisał > http://www.allegro.pl/show_item.php?item= NTG Forum samochodowe
Opony letnie Firestone MULTIHAWK - Witam, Zmieniłem opony na letnie - Firestone MULTIHAWK - opony są roczne, przed założeniem wyważone - i tutaj zaskoczenie. Wszysto niby jest ok ,... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 07:07.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.