Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
04-19-2009, 10:25
Mar
Gość
 
Domyślnie Karambol na brytyjskiej autostradzie spowodowanie przez polski samochod

Pięć osób zginęło w czołowym zderzeniu w Wielkiej Brytanii, spowodowanym
przez jadący autostradą pod prąd samochód na polskich tablicach
rejestracyjnych – poinformowała w niedzielę agencja BBC, powołując się
na brytyjską policję.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Białoruś przez Sławatycze, a drozszy samochód - Witam stałem się nieszczęśliwym posiadaczem lepszego samochodu. Nieszczęśliwym ponieważ potrzebuje się wybrac na Białoruś na 1 dzień przez... Forum samochodowe
nowy polski samochód osobowy - witam was, dwa pytania, może wiecie: 1. ile może kosztować projekt wzorniczy samochodu segmentu A; 2. ile blachy w m2 schodzu na samochód klasy A?... Forum samochodowe
Kara za spowodowanie wypadku - Witam, Ostatnio głośno było tu o wymuszeniu przy stacji benzynowej - motocykl uderzył w bok samochodu, który był winny. Zapewne pamiętacie. ... Forum motocyklistów
czy ktos moze wie czy za samochod zatrzymany przez prokurature tez trzeba zaplacic oc - czy ktos moze wie jak wyglada sytuacja z niezaplaconym oc samochod nie byl zarejestrowany i na dodatek przez caly rok trzymala go policja pomozcie!! Forum samochodowe
Znosi mi samochód w prawo podczas jazdy na autostradzie. - Zauważyłem, że podczas jazdy kawałkiem A4 na zachód od Wrocławia znosi mi samochód nieco w prawo, jest to bardzo subtelne, ale jednak. Sprawdziłem... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 04:45.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.