Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
08-13-2010, 11:24
marian88 marian88 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Jak sprzedać samochód z niemiec z fakturą VAT

Witam,
Kupiłem samochód w niemieckim komisie i otrzymałem na niego fakturę (cena na fakturce jest trochę zaniżona). Czy istnieje możliwość sprzedaży samochodu bez rejestrowania go w Polsce z pominięciem urzędu skarbowego? Z tego co wiem to handlarze zazwyczaj podrabiają niemiecką umowę kupna-sprzedaży na dane nowego właściciela pojazdu. Ale jak wygląda sprawa jeśli zamiast umowy mam fakturę? Czy niemiecki urząd skarbowy może przesłać kopię faktury do polskiego?


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Nowy samochod z niemiec na fakture ? - Hej. Ja wiem ze te tematy to sie w kolko pojawiaja. Ale oczywiscie konkretnie nic znalesc nie mozna. Znajomy mnie zapytal, a ja tam sie nie... Forum samochodowe
Samochod z Niemiec lub Szwajcarii - Witam, Sprawdzalem w googlach ale kazdy pisze inaczej :( i komentarze sa z roznych okresow czasu. Jakie na dzien dzisiejszy koszty sprowadzenia... Forum samochodowe
Jak, gdzie sprzedać nowy samochód ? - Chwaliłem sie juz kiedyś na grupie swoim "nieszczęściem w szczęściu", chodzi dokładniej o to... Forum samochodowe
Re: Jak, gdzie sprzedać nowy samochód ? - Użytkownik "JKK" <j_k_kwytnijto@itotezpoczta.fm> napisał w wiadomości news:... > * ile pali > No i podstawa - nigdzie w ogłoszeniu nie ma... Forum samochodowe
samochod z Niemiec na firme - Prosze o informacje jak wyglada rejestracja samochodu uzywanego z Niemiec na firme. W niektorych ogloszeniach jest zapis "MwSt. ausweisbar" ... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 12:16.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.