Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
10-31-2008, 07:19
rc
Gość
 
Domyślnie Re: Czy nalezy gdzies zglaszac sprzedaz samochodu?

zglosic sprzedaz trzeba jak naszybciej do WK i ubezpieczalni,

jak nie zglosisz z lenistwa to sie mozesz zdziwic jak mandaty beda
przychodzic do Ciebie a nie do nowego wlasciciela,




Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Sprzedaz samochodu ze spadku - HI Dostałem samochód w spadku, chciałbym go jak najszybciej sprzedać, co potrzebuję do tego (jakie dokumenty) i co muszę załatwić przed/przy... Forum samochodowe
Sprzedaz samochodu, problemy z kupujacym i ubezpieczycielem - Witajcie, W pazdzierniku zeszlego roku podczas wymiany pompy wody padl mi w eskorcie pasek rozrzadu. Ogolnie nie oplacalo sie go naprawiac. W... Forum samochodowe
sprzedaz samochodu a OC w ratach - Chce sprzedac auto, ktorego OC place w miesiecznych ratach - mbank pobiera naleznosc z konta. Czy moge to ubezpieczenie przeniesc na nabywce, tak... Forum samochodowe
sprzedaz samochodu a dane w dowodzie - Jakis rok temu przemeldowalem sie, zminilem dowod osobisty, prawko tez, tylko w dowodzie rejestacyjnym widnieje stary adres. Nie mialem czasu,... Forum samochodowe
jak najlepiej oglaszac sprzedaz samochodu ? - witam mam furmanke do sprzedania, w sumie to bez cisnien czyli nie zanizam ceny, po prostu moze ktos sie znajdzie.. to moje pierwsze auto w... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 05:26.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.