Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
05-28-2008, 19:01
Paweł Walczak
Gość
 
Domyślnie Klamka (albo sam zamek) do Seata Cordoby '96

Wie ktoś może, czy taka klamka:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
będzie pasować do przednich lewych drzwi do Cordoby '96 (wyprodukowanej
przed czerwcem '96 r.)? Może i odpowiedź jest oczywista, ale jestem w
tych sprawach ignorantem i wolę się upewnić zamiast wyrzucić 140 zł w
błoto.

Ewentualnie może ktoś wie, gdzie w Warszawie można kupić klamkę z
zamkiem do takiego samochodu (a najlepiej sam zamek/wkładkę, jeżeli to w
ogóle możliwe).

Pozdrawiam
- Paweł Walczak


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
[kraków i okolice] sprzedam lub zamienię bazę bagażnika dachowego od seata cordoby 1996 na bazę bagażnika do audi a4 b5 - - Sprzedam lub zamienię bazę do bagażnika dachowego do Seata Cordoby z 1996 (czyli ta starsza) - Potrzebuję bazy pasującej do Audi A4 (B5... Forum samochodowe
Niedomykajaca sie klamka - seicento - W seicento po otwarciu klamka drzwi nie wraca ona na swoja pozycje i tym samym nie domykaja sie drzwi. Dopiero jak docisnie sie klamke do drzwi -... Forum samochodowe
Interfejs VAG- jaki do seata 2008 - Witam, Mam zamiar (o czym juz wspominalem kiedys) dolozyc do mojego seata toledo 2008 kierownice multifunkcyjna. Robilem rozeznanie co/jak/gdzie.... Forum samochodowe
Re: zakup seata Ibiza 1999 - > > masz racje. nie kupuj samochodow na F i mow tak publicznie. dzieki temu > bede mogl taniej kupic kolejne auto na F > No tak, tylko przez... Forum samochodowe
powitanie i klamka sprzegla poszukiwana - Witam grupowiczow, jako ze wczoraj rozpoczełam sezon na własnych 2 kołkach, po jakims czasie czytania grupy, postanowilam grono pozdrowic... Forum motocyklistów


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 20:49.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.