Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
01-20-2015, 12:05
CSturboserwis.pl CSturboserwis.pl jest off-line
Member
 
Domyślnie

Zgadza się i też ważna rzecz czczy taki dobry i nowszy samochód stoi pod blokiem czy też go garażujesz,bo jeżeli opcja nr 1 to ktoś nawet z zazdrości może go po prostu porysować. Wtedy AC bardzo się przydaje.
 
01-22-2015, 18:45
patrykk84 patrykk84 jest off-line
Member
 
Domyślnie

Jeśli jesteś pewien swoich umiejętności to raczej zbędny wydatek. Zwłaszcza że i tak zazwyczaj masz własny udział w naprawie szkód.
 
03-02-2015, 08:22
Francis01 Francis01 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Wydaje mi się że warto jeśli masz nowe auto. W sumie bałbym się jeździć bez AC jak mam dwulatka


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
C6 - czy warto? - W dniu 2010-10-27 19:46, Ryszard Srokosz pisze: >> Jakie są typowe "niebezpieczeństwa" związane z tym modelem? > > W znanym mi egzemplarzu są... Forum samochodowe
AC - warto, nie warto? - Hej! tak z ciekawosci zapytam - czy ubezpieczacie swoje maszyny? Pytam, bo koszt w sumie dosc spory i z pewnoscia nie kazdego stac albo nie dla... Forum motocyklistów
TMC w PL czy warto ? - Witam! Czy ktoś ma już jakieś doświadczenia z używaniem TMC w PL ? Podobno działa już od miesiąca... Jarek Forum samochodowe
DAS - warto? - Co to włąściwie jest i w czym pomaga? Macie jakieś doświadczenia? W czym wam pomogli, w czym nie mogliscie dać sobie rady sami? Jak się zachowują... Forum samochodowe
Czy warto ? - Mam takie pytanie, mam 2 auta w tym jedno na sprzedaz. Ogloszenie dalem na Allegro i zastanawiam sie po co ma stac pod blokiem, jak moge dodatkowo... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 08:15.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.