Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum motocyklistów >

  • Motocykl 125 do 5 tys
    Cześć, Co byście poradzili? Chcę kupić motocykl do 125 pojemności, ale nie chcę płacić więcej...
  • Gdzie dobry serwis motocyklowy w Wawie?
    hej Szukam dobrego i TANIEGO serwisu motocyklowego w południowo-wschodniej części...
  • odzież motocyklowa
    Witam. Znacie jakieś dobre sklepy z odzieżą i akcesoriami motocyklowymi? W Internecie jest dużo...
  • Instrukcja.
    Witam.Szukam instrukcji i serwisówki po polsku Yamaha Drag Star 650.Może ktoś mógłby...

 
 
Prev Poprzedni post   Następny post Next
 
07-25-2012, 10:19
de Fresz
Gość
 
Domyślnie Re: kask

On 2012-07-25 12:10:52 +0200, "$heikh el $hah"
<[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]> said:

>> Znaczy że mogą sieknąć szybkiego lodzisza bez zdejmowania kasku? Dżet
>> lepszy, podniesiona szczęka się w śmietnik wbija.

>
> A w dupę kij od miotły 'przypadkiem' ci się nie wbił?


Tobie jak widać przebił się z dupy do mózgu.

--

Pozdrawiam
de Fresz

 

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Re: kask - W dniu 2012-07-24 12:56, pawelllleek1 pisze: > Cześć jestem paweł! Cześć, ja nie. > chciał bym zainwestować w jakiś fajny kask.... Forum motocyklistów
Kask LS2 - On 2010-12-25 16:09:38 +0100, Grzybol said: > Użytkownik "Glub" <glubone@gmail.com> napisał w wiadomości > news:if4ss1$nte$1@inews.gazeta.pl...... Forum motocyklistów
Kask - Poszukuję kasku bodajże firmy Shoei, którego widziałem w serwisie Suzuki w Krakowie. Miał on charakterystyczne malowanie. Na kasku znajdowała się... Forum motocyklistów
kask dla świeżaka - Witam, jak o motocyklach z punktu widzenia motoryzacji to cos tam wiem to o kaskach nie wiele (po za tym ze mam na narty). tak tez mam pytanie. w... Forum motocyklistów
Różowy kask XXS - w necie szukałem już chyba wszędzie kask MUSI być różowy (bardzo mi przykro :P ) chcę wozić córkę do przedszkola a w innym nie da rady... może... Forum motocyklistów


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 08:08.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.