Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
02-02-2010, 18:41
Magda Magda jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Opłaty na Słowacji

Mam pytanie, czy wie może ktoś z Was jakie obecnie obowiązują opłaty dla tirów na autostradach słowackich?

Pozdrawiam i dziękuje.
Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
nawigacja na szybie, ale nie na Słowacji ;) - Witam, W kontekście niedawnych wątków o Słowakach, którzy wprowadzili zakaz przyczepiania czegokolwiek do przedniej szyby... Widział ja otóż... Forum samochodowe
GPS na Słowacji - cd. - Witam, Wygląda na to, że ci idioci faktycznie zakazali instalowania GPSów na szybie. Co lepsze - zabronili mocowania CZEGOKOLWIEK co by... Forum samochodowe
GPS na Słowacji - nowe ograniczenia.. - Z innej grupy >"Od 20 listopada nie można na terytorium Słowacji mieć przyczepionego GPS do >szyby, a także krzyżyka powieszonego na lusterku." ... Forum samochodowe
Moto z Usa oclone na słowacji - cześć. mogrekupić motocykl sprowadzony z usa a oclony na słowacji.mootcykl nie jest zarejestrowany.posiadam ten cały certificate of origin for a... Forum motocyklistów
TRANZYT i clenie na Słowacji - Znajomy mi powiedział, że ponoć tak się robi - jeśli nie uda się oclić auta w Niemczech/Polsce z tym co na fakturze sprzedawca napisał i celnicy... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 08:35.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.