Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
01-26-2009, 20:38
Baluu
Gość
 
Domyślnie Wymiana Sprzęgła - Hyundai.

Witajcie.
Koledzy jakich firm sprzęgla polecacie do mojego autka??

Z gory dziekuje.

Ps. Poszukuje idelnego kompletu - dobra cena = niezawodnosc.

Pozdr.

 
01-27-2009, 06:37
Agent
Gość
 
Domyślnie Re: Wymiana Sprzęgła - Hyundai.


Użytkownik "Baluu" <[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]> napisał w wiadomości
news:gll741$otu$[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ].neostrada.pl...
> Witajcie.
> Koledzy jakich firm sprzęgla polecacie do mojego autka??
>
> Z gory dziekuje.
>
> Ps. Poszukuje idelnego kompletu - dobra cena = niezawodnosc.
>
> Pozdr.

Jakieś firmowe. Luk , Sachs, Valeo. Ja kiedys kupiłem nie firmowe i padło po
5 tys. Na szczęscie oddali kase ale rozbierać trzeba bylo 2x




Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
wymiana tarcz sprzęgłowych w VT 1100... - Witam, ślizga mi sprzęgło, chyba sprzęgło kończy żywot, czy dam sobie rade z wymianą tarcz sprzęgłowych, czy do fachowców odwieźć sprzęta ? ... Forum motocyklistów
Wymiana sprzęgła - Vectra A 1.6 90' - Witam, Mam zamiar wymienić sprzęgło w w/w samochodzie, mam garaż kanał narzędzia (brak specjalistycznych), niestety totalny brak doświadczenia w... Forum samochodowe
Wymiana sprzęgła - Witam Mam dziś zamiar wymienic sprzęgło w seacie toledo tdi 1,9 110 Km, choć w tym aucie wymieniałem już bardzo dużo różnych rzeczy ale sprzęgła nie... Forum samochodowe
wymiana tarczy sprzęgła - Witam. Mam mały problem z Nissanem Almerą 1.4, związany prawdopodobnie z tarczą sprzęgła. Coraz częściej, przy dynamiczniejszym dodaniu gazu... Forum samochodowe
hyundai - Czy czyta grupe jakis dobry czlowiek posiadajacy ewentualnie znajacy sie na Hyundaiach? Zastanawiam sie nad przywiezieniem (jeszcze nie wiem skad)... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 16:44.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.