Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum motocyklistów >

  • Motocykl 125 do 5 tys
    Cześć, Co byście poradzili? Chcę kupić motocykl do 125 pojemności, ale nie chcę płacić więcej...
  • Gdzie dobry serwis motocyklowy w Wawie?
    hej Szukam dobrego i TANIEGO serwisu motocyklowego w południowo-wschodniej części...
  • odzież motocyklowa
    Witam. Znacie jakieś dobre sklepy z odzieżą i akcesoriami motocyklowymi? W Internecie jest dużo...
  • Instrukcja.
    Witam.Szukam instrukcji i serwisówki po polsku Yamaha Drag Star 650.Może ktoś mógłby...

 
 
Prev Poprzedni post   Następny post Next
 
05-21-2012, 19:32
Monster
Gość
 
Domyślnie Re: [Sprzedam] Honda transalp XL600V 1999r anniversary edition

W dniu 2012-05-21 16:12, greg pisze:

> miło mi, że wzbudziło to takie zainteresowanie, jakkolwiek nie
> podejrzewałbym, ze te pare much na owiewce jest w stanie wyzwolić tyle
> emocji

No właśnie,a te muchy w spray jakiej marki?

--
Tomek
BMW R1100S
Dniepr z wozem
 


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
[Sprzedam] Gran Turismo 5 Signature Edition - Przepraszam za spamik, ale fani motoryzacji powinni zobaczyć, bo gadzety fajne: Album Foto z Gran Turismo 5 Signature Edition PL... Forum samochodowe
Honda Transalp XL 700 V - "Piotr May" <piomay@riders.pl> wrote in message news:4ce40bcc$1@news.home.net.pl... >W dniu 2010-11-17 13:36, Jacot pisze: >> Piotr... Forum motocyklistów
[SPRZEDAM] VW Golf IV Variant PMS Edition :) - Koledzy wybaczcie za małe zaśmiecanie grupy ale pozwoliłem sobie zareklamować moje grupowe autko z którym musze się niebawem rozstać. Szczegóły... Forum samochodowe
Transalp XL600V PD06 a PD10 - szukam paru klamotow - Witam. Czy ktos moze mi objaśnić czym rózni się trampek XL600V w wersji PD06 od PD10? Nie dane było mi pomacać starszej wersji, a po fotach za... Forum motocyklistów
Re: [spam] Sprzedam xl600 transalp [sprzedam] - Aktualne? Jeśli tak to proszę o informację na: archeea@poczta.onet.pl -- Wysłano z czytnika Ścigacz.pl -> http://grupy.scigacz.pl/ Forum motocyklistów


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 23:01.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.