Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


 
 
Prev Poprzedni post   Następny post Next
 
07-04-2009, 14:06
085
Gość
 
Domyślnie OC poprzedniego wlasciciela (czyli mnie)

Sprzedalem auto znajomemu... na drugi dzien mial kolizje z jego winy, w
aucie poszkodowanego blotnik reflektor atrapa do wymiany. Bez policji,
oswiadczenie winy.

Z czyjego OC to pojdzie ? Rozumiem, ze nie z mojego - ale czy znajomy
zostanie "pokryty kosztami" ?
OC w PZU, jezeli to ma znaczenie.

p, zul


 


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Ubezpieczyciel straszy mnie wezwaniami do zapłaty za OC poprzedniego właściciela - Witam, Mam używany motocykl. Poprzedni właściciel miał OC, ja po tygodniu od zakupu wykupiłem OC u konkurencji. Teraz stary ubezpieczyciel... Forum motocyklistów
OC na poprzedniego wlasciciela - Jak wyglada sprawa OC po zakupie od kogos samochodu? Czy mozna jezdzic na czyims OC? Jezeli tak, to czy trzeba wozic ze soba umowe kupna-sprzedazy... Forum samochodowe
[OC] poprzedniego wlasciciela... - Witam, Tresc w temacie moze zirytowac niektorych kolegow, ktorzy pomysla, ze to kolejny post dotyczacy problemow przy niewymowieniu polisy OC,... Forum samochodowe
Podobny temat do poprzedniego - rysa na metaliku - Witam, Jakiś dobry czlowiek zostawił mi na samochodzie długą rysę - od tylnego do przedniego błotnika, najprawdopodobniej kluczem czy czymś... Forum samochodowe
Co za AC poprzedniego wlasciciela? - Witam, Kupiłem auto i dostalem kwitek od poprzedniego wlasciciela z polisą OC i AC. O ile wiem jak jest z OC to nie mam pojęcia jak jest z AC.... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 22:42.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.