Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


 
 
Prev Poprzedni post   Następny post Next
 
10-29-2008, 14:18
R
Gość
 
Domyślnie Czy nalezy gdzies zglaszac sprzedaz samochodu?

Witam,

Narazie mam tylko doswiadczenie z zakupem samochodu, a jak to wyglada przy
sprzedazy? Trzeba cos gdzies zglaszac? Wydział komunikacji? Narazie
trafilem tylko na info ze nalezy zglosic dla swietego spokoju
ubezpieczycielowi, ale ze jak sie nie zglosi to tez nic sie nie stanie.
Akurat w moim przypadku chodzi o sprzedaz "pamiatki rodzinnej" zaufanej
osobie wiec nie musze sie bac ze ktos mi wywinie jakis numer.

Pozdrawiam
Rafal

 

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Sprzedaz samochodu ze spadku - HI Dostałem samochód w spadku, chciałbym go jak najszybciej sprzedać, co potrzebuję do tego (jakie dokumenty) i co muszę załatwić przed/przy... Forum samochodowe
Sprzedaz samochodu, problemy z kupujacym i ubezpieczycielem - Witajcie, W pazdzierniku zeszlego roku podczas wymiany pompy wody padl mi w eskorcie pasek rozrzadu. Ogolnie nie oplacalo sie go naprawiac. W... Forum samochodowe
sprzedaz samochodu a OC w ratach - Chce sprzedac auto, ktorego OC place w miesiecznych ratach - mbank pobiera naleznosc z konta. Czy moge to ubezpieczenie przeniesc na nabywce, tak... Forum samochodowe
sprzedaz samochodu a dane w dowodzie - Jakis rok temu przemeldowalem sie, zminilem dowod osobisty, prawko tez, tylko w dowodzie rejestacyjnym widnieje stary adres. Nie mialem czasu,... Forum samochodowe
jak najlepiej oglaszac sprzedaz samochodu ? - witam mam furmanke do sprzedania, w sumie to bez cisnien czyli nie zanizam ceny, po prostu moze ktos sie znajdzie.. to moje pierwsze auto w... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 06:04.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.