Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
01-22-2009, 11:11
emka
Gość
 
Domyślnie Re: Gdzie tanie OC / Porownywarki cen OC ?

Zachęcam do skorzystania z oferty multiagenci ipolis.
Oferują ubezpieczenia kilku towarzystw ubezpieczeniowych.
Można wypełnić forulacz na stronie [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Prześlą kalkulację na
e-mail. Miła kompetentna obsługa.

pozdrawiam
mk
 
11-05-2009, 16:40
arkadiuszwojnaro arkadiuszwojnaro jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Cytat:
Napisał Q Zobacz post
Szukam na necie porownywarek cen za obowiazkowe OC,
ale jakos nic konkretnego nie moge znalezc.

Gdzie warto teraz ubezpieczyc (tylko OC)
18-letniego strucla, 1.4 litra, z dwoma (wspol)wlascicielami
przy czym jeden ma 65% znizki (chyba w allianzie)
a drugi 0%, ale obydwaj maja prawo jazdy od ponad 10 lat?


ludzie. NIE TRZEBA MIEĆ MAŁEGO SILNIKA ANI BYĆ PO 40-stce ŻEBY MAŁO PŁACIĆ ZA OC.

ja Wam POWIEM co trzeba zrobić ŻEBY MAŁO ZAPŁACIĆ ZA OC
bo mam SOPSÓB na TANIE OC i AC.

GWARANTUJĘ WAM ŻE NIGDZIE NIE DOSTANIECIE NIŻSZEJ OFERTY ZA OC LUB OC i AC.

za moją hondę acccord 2.0 benzyna z roku 1996 płacę OC tylko 340 zł na ROK!!!
jestem 20 letnim współwłaścicielem nie mającym żadnych zniżek. OC tylko na mnie wyszło 520zł.

co nie którzy co mają silnik 1.0 i ubezpieczają się np w link4, aviva, Liberty Direct lub PZU pewnie są teraz wściekli ale ja ich rozumiem bo sam kiedyś przepłacałem za OC.
cała procedura jest trochę skomplikowana więc opiszę po kolei w prostych punktach jak załatwić sobie B A R D Z O TANIE OC.

KROK NR 1: wejść na stronę [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] lub zadzwonić na nr: 195 22.
na stronie [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] można także ustawić opcję by zadzwonili do nas za darmo z axa o godzinie odpowiedniej dla nas.
KROK NR 2: nacisnąć na napis na czerwonym tle "OBLICZ SKŁADKĘ"
KROK NR 3: trzeba wybrać trzecią opcję na szarym tle "nie jestem klientem axa ale chcę się powołać na nr polisy klienta axa"

KROK NR 4: w rubrykę nr "nr polisy znajomego" trzeba wpisać AA1480743/00 . To jest najważniejsza rzecz o której nie wiele ludzi jeszcze wie a która daje bardzo dużo bo 50zł mniej się płaci na OC a 100zł MNIEJ ZAPŁACICIE przy zakupie OC i AC.
KROK NR 5: to wpisanie dalszych danych auta i właściciela potem poznajecie cene.
KROK NR 6: po poznaniu ceny OGARNIA WAS ZADOWOLENIE Z TAK TANIEJ OFERTY UBEZPIECZENIA OC.
 
11-05-2009, 16:47
arkadiuszwojnaro arkadiuszwojnaro jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Cytat:
Napisał Boberek Zobacz post
kristofs pisze:

>> Gdzie warto teraz ubezpieczyc (tylko OC) 18-letniego strucla, 1.4
>> litra, z dwoma (wspol)wlascicielami przy czym jeden ma 65% znizki
>> (chyba w allianzie) a drugi 0%, ale obydwaj maja prawo jazdy od ponad
>> 10 lat?

>
> Proponuje sprawdzić na [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - mi tam wyszło najtaniej.


Z ciekawości sprawdziłem i muszę przyznać, że humor im dopisuje. Pełne
ubezpieczenie proponują w cenie 40% mojego auta (wg. ich wyceny, tak
naprawdę to bliżej 50%). ;-)

--
Boberek, co nosi pulowerek
ludzie. NIE TRZEBA MIEĆ MAŁEGO SILNIKA ŻEBY MAŁO PŁACIĆ ZA OC.

ja Wam POWIEM co trzeba zrobić ŻEBY MAŁO ZAPŁACIĆ ZA OC
bo mam SOPSÓB na TANIE OC i AC.

GWARANTUJĘ WAM ŻE NIGDZIE NIE DOSTANIECIE NIŻSZEJ OFERTY ZA OC LUB OC i AC.

za moją hondę acccord 2.0 benzyna z roku 1996 płacę OC tylko 340 zł na ROK!!!
płace tyle pomimo iż jestem 20 latkiem współwłaścicielem. OC tylko na mnie wyszło 470zł(520-50zł -czytaj dalej)

co nie którzy co mają silnik 1.0 i ubezpieczają się np w link4 lub PZU pewnie są teraz wściekli ale ja ich rozumiem bo sam kiedyś przepłacałem za OC.
cała procedura jest trochę skomplikowana więc opiszę po kolei w prostych punktach jak załatwić sobie B A R D Z O TANIE OC.

KROK NR 1: wejść na stronę [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] lub zadzwonić na nr: 195 22.
na stronie [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] można także ustawić opcję by zadzwonili do nas za darmo z axa o godzinie odpowiedniej dla nas.
KROK NR 2: nacisnąć na napis na czerwonym tle "OBLICZ SKŁADKĘ"
KROK NR 3: trzeba wybrać trzecią opcję na szarym tle "nie jestem klientem axa ale chcę się powołać na nr polisy klienta axa"

KROK NR 4: w rubrykę nr "nr polisy znajomego" trzeba wpisać AA1480743/00 . To jest najważniejsza rzecz o której nie wiele ludzi jeszcze wie a która daje bardzo dużo bo 50zł mniej się płaci na OC a 100zł MNIEJ ZAPŁACICIE przy zakupie OC i AC.
KROK NR 5: to wpisanie dalszych danych auta i właściciela potem poznajecie cene.
KROK NR 6: po poznaniu ceny OGARNIA WAS ZADOWOLENIE Z TAK TANIEJ OFERTY UBEZPIECZENIA OC.
 
11-05-2009, 17:01
arkadiuszwojnaro arkadiuszwojnaro jest off-line
Junior Member
 
Thumbs up Bardzo tanie oc

Cytat:
Napisał maniac Zobacz post
Użytkownik "Scyzoryk" <[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]> napisał w wiadomości
news:gl177a$rsj$[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ].edu.pl...
>
>>Proponuje sprawdzić na [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - mi tam wyszło najtaniej.

>
> u mnie jakieś 4 razy drożej niż w allianz direct



A dla mnie bardzo tanio. ;o

--
maniac





ludzie. NIE TRZEBA MIEĆ MAŁEGO SILNIKA ŻEBY MAŁO PŁACIĆ ZA OC.

NIE TRZEBA MIEĆ TAKŻE 40 LAT BY MIEĆ TANIE OC

ja Wam POWIEM co trzeba zrobić ŻEBY MAŁO ZAPŁACIĆ ZA OC
bo mam SOPSÓB na TANIE OC i AC.

GWARANTUJĘ WAM ŻE NIGDZIE NIE DOSTANIECIE NIŻSZEJ OFERTY ZA OC LUB OC i AC.

za moją hondę acccord 2.0 benzyna z roku 1996 płacę OC tylko 340 zł na ROK!!!
Jestem 20 letnim współwłaścicielem i wyszło nam 340zł. Gdybym chciał na siebie OC przy
Moich 40% zniżkach i wieku 20 lat to wyszło mi 470 zł.

Oferta Axa Direct z numerem polisy znajomego AA1480743/00 jest nie do przebicia.

TRZEBA się POWOŁAĆ właśnie na ten NR POLISY: AA1480743/00

co nie którzy co mają silnik 1.0 i ubezpieczają się np w link4 lub PZU pewnie są teraz wściekli ale ja ich rozumiem bo sam kiedyś przepłacałem za OC.
cała procedura jest trochę skomplikowana więc opiszę po kolei w prostych punktach jak załatwić sobie B A R D Z O TANIE OC.

KROK NR 1: wejść na stronę [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] lub zadzwonić na nr: 195 22.
na stronie [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] można także ustawić opcję by zadzwonili do nas za darmo z axa o godzinie odpowiedniej dla nas.
KROK NR 2: nacisnąć na napis na czerwonym tle "OBLICZ SKŁADKĘ"
KROK NR 3: trzeba wybrać trzecią opcję na szarym tle "nie jestem klientem axa ale chcę się powołać na nr polisy klienta axa"

KROK NR 4: w rubrykę nr "nr polisy znajomego" trzeba wpisać AA1480743/00 . To jest najważniejsza rzecz o której nie wiele ludzi jeszcze wie a która daje bardzo dużo bo 50zł mniej się płaci na OC a 100zł MNIEJ ZAPŁACICIE przy zakupie OC i AC.
KROK NR 5: to wpisanie dalszych danych auta i właściciela potem poznajecie cene.
KROK NR 6: po poznaniu ceny OGARNIA WAS ZADOWOLENIE Z TAK TANIEJ OFERTY UBEZPIECZENIA OC.
 
12-06-2009, 12:22
gtwdw gtwdw jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

aktualny kod promocyjny na zniżke 50 zł na OC lub AC lub 100 za pakiet OC i AC

AA/1570520/01

wystarczy powołać się na ten numer. Jesli ktos chce mieć na prawde tanie ubezpieczenie koniecznie powinien skorzystać.
 
12-07-2009, 20:09
volver volver jest off-line
Member
 
Domyślnie

Te porównywarki do mnie nie trafiają, bo skupiają się przede wszystkim na cenie, dla mnie osobiście najistotniejsza jest marka i wypłacalność ubezpieczyciela szczególnie przy wyborze AC.
 
01-07-2010, 20:19
phelnik phelnik jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Jest w necie wiele porównywarek ubezpieczeń samochodowych. Osobiście polecam ubezpieczenia komunikacyjne Direct. Mają dość tanie ponieważ składka OC jest obniżona o prowizję pośrednika. Ja szukałem długo zanim kupiłem [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]. Pierwsze obleciałem całe miasto, wszystkich pośredników i krzykneli mi 2000 zł (mam golfa TDI 130 km z 2001r). Kumpel poradził przez internet - wtedy GPS rozdawali chyba w promocji. [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] online są całkiem ok. Mozna wysyłać wnioski kontaktu. Najlepiej przejrzeć wszystkie dostepne [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] i dopiero później kupić.
Jeszcze co dobre - wystawiaja polisę na emaila. Czyli jak ktos potrzenbuje na już, polecam
pozdro.
 
01-12-2010, 22:46
pmsady pmsady jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie ubezpieczenia

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] warto dobrze przeliczyć na jakimś kalkulatorze ubezpieczeń, czy skontaktować się z doradcą i wybrać najoptymalniejsze.
 
01-15-2010, 12:21
MotoCom MotoCom jest off-line
Senior Member
 
Domyślnie

Mi tez wszystkie porównywarki też nie bardzo odpowiadaja. Liczy sie wiarygodnośc i wypłacalnośc ubezpieczyciela-jak ktoś już mądrze napisał powyżej. Ceny nie odgrywaja az tak istotnej roli.
 
01-20-2010, 14:31
jeann jeann jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Dla mnie najkorzyatniejsze OC wyszło w 2 firmach. Jenda to była jakaś mało znana a druga to AXA. I ponieważ wiem, że AXa od lat ma dobra renome na rynku miedzynarodowym, to zdecydowałem się właśnie na AXA.

Do najtańszego OC dostałem dodatkowy pakiet, w którym mam
- GRATIS HOLOWANIE na terenie całego kraju
- GRATIS SAMOCHÓD ZASTEPCZY na 3 dni
- NNW kierowcy na 250 tyś
- NNW każdego z pasażerów na 50 tyś


- 100 zł zniżki po podaniu numeru polisy znajomego (z forum).

Jeśli chcecie tanie i dobre OC, to polecam AXA. A za powołanie sie na mój numer polisy dostacie dodatkową zniżkę !!!Wystraczy skopiować do kalkulatora

8169295

8169295

8169295
8169295


LUB podać na początku rozmowy tel. pod 48 22 599 9522

Ostatnio edytowane przez jeann : 10-14-2011 o 15:49


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Gdzie tanie OC? ja wam powiem bo się obeznałem - NIE musicie mieć silnika 1.0 i wieku powyżej 26-28 lat żeby mieć tanie OC. WYSTARCZY TROCHĘ POKOMBINOWAĆ Za moją hondę accord 2.0... Forum samochodowe
gdzie tanie zimówki? - chcę kupić 4 opony zimowe do matiza a ponieważ to już sprzęt dość zdewastowany (miał być zmieniany ze dwa lata temu ale nadal jeździ) chce te opony... Forum samochodowe
Gdzie tanie ubezpieczenie dla 23-latka? - Ma ktoś jakieś doświadczenia z OC (i ew. AC) dla bezdzietnego 23-latka? W której ubezpieczalni ceny wychodzą najniższe? Korzystałem z porównujących... Forum samochodowe
gdzie tanie noclegi Francja - Witam! Koledzy wybieram się do Francji i mam pytanie, czy jest jakaś sieć hoteli dla kierowców jeśli tak to proszę o nazwę. Pozdrawiam Wiesław Forum samochodowe
Gdzie tanie opony na necie - Chodzi mi o nowe R15 185/60 Proszęo linka do sklepu gdzie to kupię tanio,moze byc barum lub cos taniego a nienajgorszego w cenie 100 -150 zl Fox. Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 08:36.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.