Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
03-20-2014, 06:45
rajder rajder jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

U mnie najwięcej ociągania miało PZU xD Nie wiem dlaczego

Ostatnio edytowane przez rajder : 03-27-2014 o 06:45
 
03-26-2014, 09:15
Hq-Aero-Dynamic_pl Hq-Aero-Dynamic_pl jest off-line
Senior Member
 
Domyślnie

Co masz na myśli jeżeli piszesz o ociąganiu się? Podaj więcej szczegółów i wtedy stwierdzimy czy faktycznie to z winy firmy wynikły te niedociągnięcia. Z reguły minimalny okres wypowiedzenia umowy OC to 30 dni.


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Wypowiedzenie poprzedniej umowy OC - W dniu 2010-02-23 16:01, jz pisze: > Witam, > Czy mozna wypowiedziec poprzednia umowe OC za pomoca faksu? > Czy musza dostac oryginal pisma? >... Forum samochodowe
Spóźnione o 2 dni wypowiedzenie polisy. - Fri, 20 Nov 2009 18:11:29 -0000, w <he6ik0$dp3$1@news.onet.pl>, "artur_m" <artur_m@vp.pl> napisał(-a): > Powiedziano mi, że muszę zapłacić i nie... Forum samochodowe
Wypowiedzenie umowy AC - Witam! Rezygnuję z AC... Podpisałem umowę z Wartą, w biurze pośrednictwa (wybierali ofertę z iluś tam towarzystw itp). Chciałem się... Forum samochodowe
Wypowiedzenie umowy w TU - Witam. Jako że chce zmienic ubezpieczyciela - 250 zl to jednak piechota nie chodzi, wiec warto, a taka roznica miedzy obecnym - to czy sa jakies... Forum samochodowe
wypowiedzenie AC - PZU czy odzyskam pieniadze - chce wypowiedzieć Ac w PZU miesiac przed koncem czy w takim wypadku odzyskam pieniadze za ten miesiac ? pozdr rt -- Wysłano z serwisu... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 14:11.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.