Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum motocyklistów >

  • Motocykl 125 do 5 tys
    Cześć, Co byście poradzili? Chcę kupić motocykl do 125 pojemności, ale nie chcę płacić więcej...
  • Gdzie dobry serwis motocyklowy w Wawie?
    hej Szukam dobrego i TANIEGO serwisu motocyklowego w południowo-wschodniej części...
  • odzież motocyklowa
    Witam. Znacie jakieś dobre sklepy z odzieżą i akcesoriami motocyklowymi? W Internecie jest dużo...
  • Instrukcja.
    Witam.Szukam instrukcji i serwisówki po polsku Yamaha Drag Star 650.Może ktoś mógłby...

Odpowiedz
 
 
07-30-2014, 21:33
best driver best driver jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Firma lipna bo zamówiłem ciuchy konsultant zamówił mi po cenach z katalogu a później musiałem czekać łaskawie ponad 10 dni zanim zamówili ale co do czego na miejscu gdy przyjechałem mierzyć stwierdzili że w takich cenach nie mogą tego sprzedać i wyskoczyli ze swoją (około 300zł drożej). Nie zmienia to faktu że byłem tam ostatni raz nie dość że drogo ,trzeba czekać długo na zamówiony towar. Ogólnie nie polecam wystarczy zresztą przejrzeć opinie o nich na innych forach motoryzacyjnych czy pracowniczych.
 
12-09-2014, 09:44
xinaboni xinaboni jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

I tu sie sprzedawca rozsierdzil - rozbawil mnie informacja
ze teraz sam bede musial je powkladac z powrotem do opakowan bo on nie
bedzie po mnie sprzatal... [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]!!

--------------------------------------------------------

Ostatnio edytowane przez xinaboni : 12-22-2014 o 08:08
 
03-25-2015, 14:07
Moto-akcesoria.pl Moto-akcesoria.pl jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie moto-akcesoria.pl

Witamy!
Czytając komentarze z przed wielu lat, widać że miały miejsce pewne odchylenia od normy jaką obecnie prezentujemy.
Wraz z bardzo dynamicznym rozwojem firmy, nasze doświadczenie i poziom obsługi zmienił się nie do poznania. Dokładamy wszelkich starań, żeby nasze zamówienia były realizowane na czas, a klienci byli usatysfakcjonowani w 100% i wracali do Nas przy każdych kolejnych zakupach.

Zaufały nam setki tysięcy fanów jednośladów! Przez lata wypracowaliśmy bardzo wysoki poziom obsługi klienta. A nasza oferta jest jedną z najbogatszych ofert w kraju.
Nie sugeruj się opiniami z przed wieeelu lat... Sprawdź Nas!
 
03-26-2015, 09:02
cygix cygix jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

trzeba sprawdzić
 
03-26-2015, 20:43
spaniard spaniard jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Fajnie jak firma nie odcina się od tego, że było źle i nie zaprzecza, a mówi, że naprawiła i że teraz jest lepiej. Oczywiście nie można wierzyć na słowo, trzeba sprawdzić, ale przynajmniej za tą prawdomówność należy się plus. A jeśli faktycznie jest teraz lepiej to powodzenia, żeby w przyszłości było jeszcze lepiej i klienci byli bardziej zadowoleni. Nie ważne czy kupują czy rękawiczki, czy kask czy cokolwiek innego jest w ofercie.

Ostatnio edytowane przez spaniard : 12-09-2015 o 18:16


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
moto-akcesoria.pl - wazelina - Dnia (Fri, 26 Nov 2010 10:34:13 +0100) ktos podajacy sie za blur wyklawiaturowal co nastepuje: > Hej, > Kupilem sobie pare dni temu buty w... Forum motocyklistów
Re: Akcesoria do Peugeota - gdzie w Warszawie? - W dniu 2010-05-01 18:31, Kierowca pisze: >>> Dopiero zaczynam moją przygodę z Peugeotem >>> i dlatego proszę o informacje gdzie w Warszawie >>>... Forum samochodowe
TECHNOFLEX akcesoria opinie!!! - Witam interesują mnie opinie na temat produktów tej marki. Jeśli macie coś takiego lub posiadacie wiedze na ten temat to piszcie, jaka jest jakość... Forum motocyklistów
moto sklep - Zapraszam do sklepu http://www.sklep-konrad.com W ofercie : - lampy angele eyes - lampy tylne LED diodowe oraz a`la Lexus - tarcze i klocki... Forum samochodowe
Akcesoria do Yamaha XV 1700 Warrior - Witam wszystkich, Za ok. 2 tygodnie mam nadzieje byc szczesliwym posiadaczem Warriora, ktory podobno juz do mnie plynie. I rozgladam sie za kilkoma... Forum motocyklistów


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 07:09.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.