Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum motocyklistów >

  • Motocykl 125 do 5 tys
    Cześć, Co byście poradzili? Chcę kupić motocykl do 125 pojemności, ale nie chcę płacić więcej...
  • Gdzie dobry serwis motocyklowy w Wawie?
    hej Szukam dobrego i TANIEGO serwisu motocyklowego w południowo-wschodniej części...
  • odzież motocyklowa
    Witam. Znacie jakieś dobre sklepy z odzieżą i akcesoriami motocyklowymi? W Internecie jest dużo...
  • Instrukcja.
    Witam.Szukam instrukcji i serwisówki po polsku Yamaha Drag Star 650.Może ktoś mógłby...

 
 
Prev Poprzedni post   Następny post Next
 
04-03-2011, 20:58
Marcin N
Gość
 
Domyślnie Gumowe uszczelki do kasku - gdzie kupię?

Szukam uszczelki do kasku. Producent (AGV) po długich bojach przysłał mi
piankową, ale jest do kitu.

Szukam zwykłej gumowej uszczelki samoprzylepnej 5x5 mm, typ "D" i kompletnie
nie mogę znaleźć. Na stronach kilku producentów są oferty, ale trzeba kupić
ze 100m. Czy to naprawdę taki rzadki towar? W supermarketach budowlanych
mają tylko uszczelki okienne - za duże i w dodatku w złych kolorach.

 


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Gdzie nowe uszczelki drzwiowe? - Witam Gdzie można kupić nowe uszczelki drzwiowe do samochodu? Jest jakis sklep w necie który potrafi to dobrać? Auto: Peugeot 406 1997r. Th... Forum samochodowe
[KUPIE] zaslepka do kasku nolan n102 - Witam, Pilnie poszukuje zaślepki do kasku nolan n102 (najlepiej kolor czarny). Jest to ten element który zaślepia gniazdo służące do podłączania... Forum motocyklistów
[kupię] szybkę do kasku Vemar - Witam, pod koniec września ułamał mi się zaczep nad lewym kołem szybki http://picasaweb.google.com/taugusto1981/Vemar# Gdyby miał ktoś taką... Forum motocyklistów
Biopaliwa a elementy gumowe [Mercedes W202 C200D] - Nabyty drogą kupna nowy wężyk do paliwa 8mm, podobno dobry (nie tani) ma nadrukowane oznaczenie materiału NBR/CR. Z ciekawości zacząłem szukać coś... Forum samochodowe
Środki chroniące elementy gumowe - Witam Używa ktoś środków chroniących powierzchnie gumowe? Nie chodzi mi o uszczelki w drzwiach. Te środki działają bardzo krótko i właściwie po... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 01:06.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.