Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
09-29-2009, 09:26
Scyzoryk
Gość
 
Domyślnie [spam] felgi stalowe do Peugeota

Sprzątam garaż. Jest do oddania za drobną odpłatnością komplet 14" stalówek
do Peugeota. 4x108, 5,5J, otwór centrujący 65mm. Fabryczne z 405, proste i w
pełni nadające się do użycia . Może komuś przydadzą sie na zimówki.

Najchętniej odbiór w Warszawie/Konstancinie bo chyba nie opłaca się tego
wysyłać.

--
Pozdr
Scyzoryk
Amera n16




Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
nakrętki od alu =>felgi stalowe - Szybkie pytanie, bo złapałem gumę :) Czy nakrętkami, którymi mam przykręconą alufelgę - mogę przykręcić felgę stalową? Złapałem gumę, na zapasie... Forum samochodowe
czy stalowe felgi rzeczywiście kosztują 268 zł sztuka ? - muszę kupić nowe opony zimowe i felgi do volvo v40 '99maj 70KW, na www.opony.com mam tylko jedną propozycję minowicie Alacar 8270: 6,00Jx15... Forum samochodowe
[nakretki] felgi alu->stalowe - Mam pytanko: w najblizszych dniach bede zmienial opony na zimowe a co za tym idzie felgi z alu na stalowe. Moge zalozyc do stalowych felg te same... Forum samochodowe
pierscienie centrujace a felgi stalowe - Wyczytalem gdzies, ze nie zaleca sie stosowania pierscieni centrujacych do felg stalowych. Na wielu aukcjach sprzedawcy oferuja sie, ze bez problemu... Forum samochodowe
[KRK] Gdzie uzywane felgi stalowe - Hej! Gdzie w Krakowie mozna kupic uzywane felgi stalowe? Najlepiej w poludniowej czesci miasta. Musi byc to jakies miejsce normalnie czynne w dni... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 18:38.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.