Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
05-20-2009, 21:31
mzmich88
Gość
 
Domyślnie NAPINACZ Ford Focus 1.8 TDCI - jak poluzowac pasek?

Witam. Musze wymienic pasek. Wszystko fajnie - tylko gdzie luzuje sie pasek
aby go najpierw sciagnac? Czy luzujac napinacz (lacznie z pompa wspomagania)
automatycznie luzuje takze pasek do takiego stopnia aby go sciagnac?

dzieki za porade

m.



Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Focus TDCI prośba o ID części - Witam, co to może być "Turbolader Ansteuerung" w Foce MK1 2003 1.8 TDCI? Zaczęło się to psuć. To znaczy tak powiedzieli w ASO Forda w DE. Obajwy:... Forum samochodowe
Focus mk1 1.8 tdci - Witam. Jakiś czasu temu pisałem, że mój focus nierówno pracuje na wolnych obrotach i że bardzo wolno się rozgrzewa. Byłem z nim u diagnosty, na... Forum samochodowe
filtr paliwa ford focus TDCI - czy wlasciwie zalozony? - Witam. Przerzucilem filtr paliwa - ale mam pytanie. Czy mozna go odwotnie zalozyc? W sumi sa 3 weze. Na 2 z nich sa strzalki. Czy ktos ma moze... Forum samochodowe
jaki olej do ukladu wspomagania kierowcy FORD FOCUS TDCI - Witam. Prosze o porade - musialem rozlaczyc uklad wspomagania. Przy okazji wymienie olej. Prosze o porade jaki olej o jakich parametrach zastosowac?... Forum samochodowe
Ford Focus 1.8 TDCI 2002 r - Zamierzam cos takiego kupić i interesuje mnie czy auto jest awaryjne, oraz ile pali na trasach przy prędkościach 130-150 km/h i czy jest głośne w... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 05:25.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.