Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


 
 
Prev Poprzedni post   Następny post Next
 
01-16-2010, 10:51
Eli
Gość
 
Domyślnie Re: Zmiana butli LPG ?

Użytkownik "Pytajnik" <za@pytaj.pl> napisał w wiadomości
news:hiqtcs$25o$1@inews.gazeta.pl...

> He, nie aktualne ) Mialem na oku auto z taka duza butla w bagazniku, a
> final sie okazal ze kupilem 1.8 w dieslu )


No i jak go teraz doczyścisz?

--
pzdr, Eli

 

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
gaz w butli a gaz do auta - Czym roznia sie te gazy? gaz w butli kosztuje kolo 40 zł (11 litrów) a LPG wiadomo ile. Pomyslalem ze jesli sie nie roznia to mozna tak przerobic... Forum samochodowe
Tankowanie zewnetrznej butli LPG na stacji - Hej! Rzecz sie dzieje w UK. Kupilem grzejnik na LPG, bo myslalem, ze tanio. A tu zonk. Za wymiane butli 14,5 kg chca od 23f. Litr LPG wazy... Forum samochodowe
Gaz LPG z butli 11/33kg a gaz ze stacji LPT - Witam Mam takie czysto teoretyczne pytanie (cele edukacyjne:) - ile litrów gazu mieści się odpowiednio w butli 11KG a ile w 33KG? Chcę sobie... Forum samochodowe
Re: Pompa do przepompowywania LPG z butli 11/33kg do samochodu... - On Tue, 10 Jun 2008 14:23:26 +0200, "Ernst" <ernst0@op.pl> wrote: >> Prościej - wystarczy zwykłą 11-ke postawić dnem do góry - można >> normalne... Forum samochodowe
Pompa do przepompowywania LPG z butli 11/33kg do samochodu... - Witam Mam taką bardzo nietypową sprawę, mianowicie chcę tankować LPG do butli 11/33kg na stacji z autogazem i później to przepompowywać do innego... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 13:44.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.