Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


 
 
Prev Poprzedni post   Następny post Next
 
01-18-2011, 17:33
koragreg koragreg jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie legalizacja butli LPG

witam
mam pytanie kupilem uzywana butle lpg z jeszcze wazna legalizacja (mam na to rowniez dokmenty) po wymianaie butli podjechalem do stacji diagnostycznej na przeglad i tam doznalem szoku okazuje sie ze butla jest przypisana do samochodu (w legalizacji) wbity nr rej. samochodu jak dzwonilem do urzedu rejestracyjnego to powiedzieli mi ze butla nie jest czescia wymienna i musze wymienic cala instalacje jak to jest czy ktos moze mi podpowiedzieci co zrobic??
 

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
legalizacja butli lpg - Użytkownik "Tulipson" <trempes@by.o_n_e.t.pl> napisał w wiadomości news:4cf5a584$0$22814$65785112@news.neostrada.pl... > Hej > Jak sprawdzic czy... Forum samochodowe
Zmiana butli LPG ? - Czy jest sens zabawic sie w zmiane butli zwyklej w bagazniku na ta w miejscu kola zapasowego ? Duzo to zachodu ? Duze to koszta ? Czy taka butle... Forum samochodowe
legalizacja? certyfikat? na butlę LPG - W 2002 zakładałem w citroenie ax gaz. Gaz został wbity do dowodu rejestracyjnego. Gdzieś przepadł dokument potwierdzający legalizację? certyfikat?... Forum samochodowe
Legalizacja instaloacji LPG w aucie z Wloch - Witam Znajomy ma zamiar kupic auto z Wloch z instalacja LPG. Jak wyglada sprawa legalizacji instalacji (chce zeby byla normlanie wbita w dowod).... Forum samochodowe
Legalizacja gaśnicy samochodowej - czy trzeba ją mieć ? - Czy jest jakiś przepis mówiący o tym że gaśnica ma być legalizowana w samochodzie osobowym ? Bo na pewno nie wynika to z: 1) Dz.U.2003.32.262... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 05:32.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.