Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
02-08-2015, 16:21
bolek243 bolek243 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie UB-eckie traktowanie - odmowa przyjęcia mandatu

temat niekatualny - można usunąć

Ostatnio edytowane przez bolek243 : 02-08-2015 o 18:13


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
[CRP] Buspasy a równoprawne traktowanie obywateli - Dnia pięknego Mon, 21 May 2012 17:48:10 +0200 osobnik zwany John Kołalsky wystukał: > UĹźytkownik "masti" <gone@to.hell> > >... Forum samochodowe
Odmowa przyjęcia mandatu - komisariat - W dniu 2012-01-30 16:52, The_EaGle pisze: > Chodzi głownie o to żeby później policjant mógł pod twoje zeznania > przygotować swoje kłamstwa w taki... Forum samochodowe
Odmowa przyjecia mandatu i sprawa w sądzie. - W dniu 2011-12-11 22:06, Tomasz Pyra pisze: > P.S. To mój pierwszy post (poza pl.test) z nowego czytnika, więc gdyby było > coś nie tak, to... Forum samochodowe
Odmowa podania danych o historii auta - Wiatm Zadzwonilem dzis do ASO Skody z prosba o informacje o aucie, ktore rozwazam zakupic. Osoba w serwisie odmowila mi podania danych, twierdzac... Forum samochodowe
Fotka z fotoradaru i odmowa - WItam, Przyszla fotka z fotoradaru, nie widac kierowcy, czy to prawda ze odmawiajac wskazania kierujacego moim autem grozi mi jedynie 500 PLN bez... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 01:41.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.