Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
07-21-2014, 10:00
dario444 dario444 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie usterka w aucie

Witam. W mojej lagunie 00' 1.9dci dzieje się coś takiego jak by straciła 80 % mocy. Turbine słychać ,nic nie dymi a nie ma mocy..
 
07-30-2014, 00:30
celinex celinex jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Może to zawór EGR'u? Wejdź w manuala i sprawdź gdzie się u Ciebie znajduje wyciągnij i wyczyść jeżeli nie pomoże mogę Ci polecić warsztat [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
usterka w aucie - Witam. W mojej lagunie 00' 1.9 dci coś dolega a mianowice mam ogromny spadek mocy ok. 80 %. Nic nie dymi ,turbine słychać... Forum samochodowe
usterka silnika? - Użytkownik "M1SLQ" <m-b-i-e-r-w-i-a@minusyPRECZ.o2.pl> napisał w wiadomości news:4ee297c5$0$8452$65785112@news.neostrada.pl... > Jaka usterka może... Forum samochodowe
P 408- usterka ABS i ESP - "Krzysztof" <kichu24@tlen.pl> napisał(a): >Witam Grupowiczow. >Pacjent to Peugeot 407 > Znajomy wpadl kolem w potezna dziure, felga do... Forum samochodowe
Re: Usterka kontrolowana - Uzytkownik "smila" <wwpp1966@gazeta.pl> napisal w wiadomosci news:hofvra$9j8$1@speranza.aioe.org... > Niewiem czy bylo... >... Forum samochodowe
Matiz usterka - Znajoma ma matiza, podjechała do warsztatu z pękniętym paskiem od alternatora. Gdy wyjechała okazało się że silnik pracuje nierównomiernie... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 03:59.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.