Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum motocyklistów >

  • Motocykl 125 do 5 tys
    Cześć, Co byście poradzili? Chcę kupić motocykl do 125 pojemności, ale nie chcę płacić więcej...
  • Gdzie dobry serwis motocyklowy w Wawie?
    hej Szukam dobrego i TANIEGO serwisu motocyklowego w południowo-wschodniej części...
  • odzież motocyklowa
    Witam. Znacie jakieś dobre sklepy z odzieżą i akcesoriami motocyklowymi? W Internecie jest dużo...
  • Instrukcja.
    Witam.Szukam instrukcji i serwisówki po polsku Yamaha Drag Star 650.Może ktoś mógłby...

Odpowiedz
 
 
06-07-2008, 18:03
relig
Gość
 
Domyślnie tlumik CRD - na jaki wymienic W KAWASAKI KLX aby bylo ciszej

Witam. Mam tlumik CRD w KLX 300R ktora zakupilem. Prosze o porade na jaki
tlumik zrobic przejscie aby byla cicha? Dzieki za porade.

Q.




Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Czy samemu wymienic płyn chłodniczy? - w Oplu Astrze F (I) z 1997 r Witam Chciałbym sam wymienic płyn chłodniczy w samochodzie. Posiadam garaż z kanałem wiec moge zajrzec pod spód... Forum samochodowe
Czym wyczyscic tlumik ze smaru - On 2010-01-04, Piotr Klimek <usenet@USUN_TOklimek.net.pl> wrote: > Czesc, > Przy okazji budowy i pozniejszego dostrajania olejarki do lancucha >... Forum motocyklistów
pytanie o tlumik, sonde lambda i komputer - czesc. zastanawiam sie nad Kawa Z750 z 2007 roku. jak widze maja w wiekszosci tlumiki seryjne. napewno bym go wymienil na akcesoryjny. i teraz... Forum motocyklistów
tlumik wymiana wygluszenia - witam mam zamiar zabrac sie za wymiane wygluszenia tlumika o ile cos tam jeszcze zostalo, bo trasznie sie rozwydrzyl :/ i az uszy bola, co do... Forum motocyklistów
jak wymienic sprezarke klimy - witam wszystkich grupowiczow, musze wymienic w swoim passacie 1,9 tdi 98r sprezarke od klimy, prosze o jakies info jak to zrobic, a chodzi glownie... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 03:59.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.