Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
11-17-2011, 14:21
Karolio Karolio jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Prezent dla fana motoryzacji

Witam, chciałbym dowiedzieć się co sądzicie o prezencie w postaci jazdy Ferrari lub jakimś innym szybkim autem? Chciałabym zafundować coś takiego swojemu chłopakowi na 26 urodziny. Wydaje mi się, że forum motoryzacyjne to dobre miejsce na taki temat
 
11-23-2011, 09:51
maciekR maciekR jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Co sądzimy o takim pomyśle? Hmm trzeba by się zastanowić najpierw czy twój chłopak lubi tematykę motoryzacyjną, czy lubi szybkie auta lub czy lubi grzebać przy swoim samochodzie. Niektórzy pewnie woleli by dostać coś do swojego samochodu - może jakieś radyjko a inni taką przejażdżkę. W sieci masz kilka stron oferujących właśnie takie [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]. Szkoda, że moja kobieta nie ma takich pomysłów
 
12-09-2014, 11:28
KierDama KierDama jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie prezent dla chłopaka

Świetny pomysł! To chyba [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]! Mojemu też kupię [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]. Pojeździ sobie [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] na [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Ja znalazłam fajną opcję na [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]. Mają różne [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] i [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] do wyboru. W sieci jest dużo tego typu ofert. Powodzenia!
 
12-11-2014, 10:51
Sebastian Sebastian jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Wszystko zależy czego oczekuje i czym dokładnie się interesuje bo pojęcie motoryzacja to bardzo obszerny temat. Ze swojej strony mogę podpowiedzieć że w e-sklepie [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
mają bardzo wiele ciekawych rzeczy jeżeli chodzi o zakres kosmetyki aut. Gdyby chciał coś z tego rodzaju to warto sprawdzić.
 
12-16-2014, 11:12
klawoo klawoo jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Przy takich cenach (które na łeb na szyję maleją) to najlepiej kilka kanistrów paliwa
 
12-16-2014, 12:19
Pieniek24 Pieniek24 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Przejażdżka sportowym autem to najlepszy prezent jaki każdy fan motoryzacji może dostać, ale niestety jest to dosyć drogie. No chyba, że usiądzie jako pasażer, co się mija z celem...
 
12-30-2014, 10:58
rab rab jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

To będzie udany prezent jeśli Twój facet lubi samochody, a przede wszystkim ubóstwia Ferrari
 
12-30-2014, 11:16
Mikerski Mikerski jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Moim zdaniem kierowcy aktualnie najbardziej przydadzą się rzeczy takie jak GPS lub Alkomat
 
12-30-2014, 20:51
Bass Bass jest off-line
Member
 
Domyślnie

Ja kupuje alkomaty, albo kosmetyki samochodowe.
 
01-08-2015, 12:20
Sarna91 Sarna91 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

kosmetyki samochodowe to dobry pomysł ale też jakieś akcesoria też mogą być fajnym prezentem


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Prezent od KHI dla Falco... - Użytkownik "de Fresz" <defresz@NOSPAMo2.pl> napisał w wiadomości grup dyskusyjnych:i9h1vp$s8r$1@inews.gazeta.pl... > (...) Albo do tego cudeńka,... Forum motocyklistów
[s] Naklejki dla każdego FANA Motorsportu - Witam. Zachęcam do zakupu naklejek WRC, F1, oraz Janusz Kulig. Poniżej zamieszczam linki do aukcji allegro. Cena najniższa w sieci. Naklejki... Forum samochodowe
prezent - Czego to ludzie nie wymysla http://miasta.gazeta.pl/warszawa/1,95190,7192901,Ukradli_sygnalizator__bo_nie_mieli_pomyslu_na_prezent.html ... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 14:29.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.