Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


 
 
Prev Poprzedni post   Następny post Next
 
04-22-2009, 07:37
MarkX
Gość
 
Domyślnie OC na poprzedniego wlasciciela

Jak wyglada sprawa OC po zakupie od kogos samochodu? Czy mozna jezdzic na
czyims OC? Jezeli tak, to czy trzeba wozic ze soba umowe kupna-sprzedazy
samochodu? Co w przypadku ew. stluczki? Idzie na konto sprzedajacego ? Jak
to ogolnie wyglada?

MarkX


 

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Ubezpieczyciel straszy mnie wezwaniami do zapłaty za OC poprzedniego właściciela - Witam, Mam używany motocykl. Poprzedni właściciel miał OC, ja po tygodniu od zakupu wykupiłem OC u konkurencji. Teraz stary ubezpieczyciel... Forum motocyklistów
OC poprzedniego wlasciciela (czyli mnie) - Sprzedalem auto znajomemu... na drugi dzien mial kolizje z jego winy, w aucie poszkodowanego blotnik reflektor atrapa do wymiany. Bez policji,... Forum samochodowe
[OC] poprzedniego wlasciciela... - Witam, Tresc w temacie moze zirytowac niektorych kolegow, ktorzy pomysla, ze to kolejny post dotyczacy problemow przy niewymowieniu polisy OC,... Forum samochodowe
Podobny temat do poprzedniego - rysa na metaliku - Witam, Jakiś dobry czlowiek zostawił mi na samochodzie długą rysę - od tylnego do przedniego błotnika, najprawdopodobniej kluczem czy czymś... Forum samochodowe
Co za AC poprzedniego wlasciciela? - Witam, Kupiłem auto i dostalem kwitek od poprzedniego wlasciciela z polisą OC i AC. O ile wiem jak jest z OC to nie mam pojęcia jak jest z AC.... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 10:15.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.