Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
06-02-2014, 13:16
krister krister jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Program silnika?

Dzień Dobry Chciałbym abyście doradzili mi odnośnie programu (ChipTjuning) czy jest to warta świeczki zabawa, ostatnimi czasy poważnie zastanawiam się nad kupnem auta, ale właśnie biorąc pod uwagę możliwość późniejszego zchipowania. Czytałem dużo o wszelkich wadach, zaletach (np. tutaj [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]) ale mimo wszystko chciałbym się poradzić na forum ludzi którzy mają praktyczne doświadczenie. Dobrze by było aby wpowiedział się ktoś, kto miał z tą zabawą do czynienia. Dzięki, pozdrawiam.


Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Jaki program ( VAG-COM , VWtool ) ? - Jaki program ( VAG-COM , VWtool ) bez problemu łączy się ze sterownikiem Simos, w VW z silnikiem 1,6 SR ( AKL )? Chciałbym zrobić adaptację... Forum samochodowe
Re: Program do monitorowania MobileDE - Fri, 25 Dec 2009 20:46:51 +0100, w <hh34sm$b90$1@inews.gazeta.pl>, Józek <aaa.@ddd.pl> napisał(-a): > Może kogoś zainteresuje aplikacja... Forum samochodowe
Program diagnostyczny - Witam Potrzebuję taniego programu diagnostycznego do wszystkich samochodów. Do tej pory kożystałem z polskiego VAG ale nie zawsze działa.... Forum samochodowe
Re: Program VOLVO - Użytkownik "news-gazeta" <news-gazeta@gazeta.pl> napisał w wiadomości news:h4fbcq$2io$1@inews.gazeta.pl... > Renault ma swojego dialogysa a jaki... Forum samochodowe
Program w TV WOT o Junakach (dziś) - Hej, jak w temacie a dokładniej mówiąc... przypadkiem obejrzałem dziś w TV WOT (regionalna TV mazowiecka - TVP3) wspominkowy program o... Forum motocyklistów


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 21:01.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.