Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum motocyklistów >

  • Motocykl 125 do 5 tys
    Cześć, Co byście poradzili? Chcę kupić motocykl do 125 pojemności, ale nie chcę płacić więcej...
  • Gdzie dobry serwis motocyklowy w Wawie?
    hej Szukam dobrego i TANIEGO serwisu motocyklowego w południowo-wschodniej części...
  • odzież motocyklowa
    Witam. Znacie jakieś dobre sklepy z odzieżą i akcesoriami motocyklowymi? W Internecie jest dużo...
  • Instrukcja.
    Witam.Szukam instrukcji i serwisówki po polsku Yamaha Drag Star 650.Może ktoś mógłby...

Odpowiedz
 
 
09-11-2013, 14:14
malec_krzys malec_krzys jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Pierwszy motor dla syna

Witam, syn niedługo kończy 18 lat. Dumam nad jakimś wyjątkowym prezentem dla niego. To jest taki typ, który szalałby ze szczęścia, jakby dostał motor No, ale ja się nie znam na kupowaniu takiego ustrojstwa. W związku z tym proszę Was o pomoc w dokonaniu właściwego wyboru dwóch kółek Będę zamieszczał konkretne egzemplarze - proszę o ich ocenę, czy są warte inwestycji. Na początek ten: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Sprzedawca się nie rozpisał, ale motor według mojej skromnej opinii wygląda "zacnie".
 
09-11-2013, 14:38
ADMIN ADMIN jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Witam

Moge polecić w 100% yamaha virago 535 miałem ich aż 3 i sa cudowne ! dla tak mlodego nie ma co za duzej pojemnosci bo jeszzce wyjdzie tragedia ! a ta Yamaha to czysta przyjemnosc z jazdy!
 
09-12-2013, 09:17
malec_krzys malec_krzys jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Dziękuję za odpowiedź. Faktycznie piękny motor, znalazłem nawet jedną blisko nas [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Tylko ta cena... Może znalazło by się coś tańszego podobnej jakości?
 
10-10-2013, 14:37
granit granit jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

czasami lepiej jest trochę zainwestować w sprzęt niż potem tę samą kasę przeznaczyć na naprawy gorszej maszyny
 
10-18-2013, 09:51
Jaros Jaros jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Dokladnie, lepiej dolozyc niz potem latac ciagle do mechanika
 
01-24-2014, 13:30
leo1 leo1 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

a może na tej stronie znajdziesz też jakiś dobry motocykl dla swojego syna [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
 
12-10-2014, 07:57
Moto-Center.pl Moto-Center.pl jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Jako pierwszy motor zdecydowanie coś tańszego i używanego,ponieważ na wypadek stłuczki czy napraw koszty będą o wiele niższe niż w przypadku nowego,to bardzo ważny element. Nie zapomnij także o podstawowych akcesoriach na motor jak kask czy odzież,akurat po d tym względem możemy pomóc i doradzić,zajmujemy się tym na co dzień.
 
12-24-2014, 08:39
czelo czelo jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

motorynki są najlepsze na pierwsze motory
 
12-30-2014, 11:01
rab rab jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Może najpierw niech syn zda prawo jazdy na motory, a później myśl dopiero jaki model.
 
01-13-2015, 13:49
Dareki25 Dareki25 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Także uważam podobnie - nic z motocykla, jeżeli syn nie posiada prawa jazdy.


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Pierwszy motor - Jasio napisał(a): > Znałem dwóch kierwców BT i obaj narzekali na chamskie sprzęgło i > skrzynie biegów oraz ogólną syfiastość motocykla. i... Forum motocyklistów
Co na pierwszy motor ? - Dnia 20.05.2011 Marcin N <marcin5_usun@wykasuj_onet.pl> napisał/a: > Użytkownik "Laphroaig" napisał w wiadomości grup >... Forum motocyklistów
Re: Pierwszy motor - Witam Miałem napisać jak wyjadę na drogę pierwszym moto (XJ900S). Dzisiaj był ten szczęśliwy dzień. Pokręciłem się po północnych okolicach Kraqa -... Forum motocyklistów
Z cyklu co na pierwszy motór - Witam Grupę, po zapoznaniu się z FAQ grupy Co na pierwszy motor itp. chcialbym uszczegółowić zapytanie: Co dla mnie ?. Początkowo myślałem... Forum motocyklistów
Pierwszy motor-jaki? - Witam, Wlasnie zrobilem prawo jazdy na motor i mam dylemat co kupic? Mam do wydania 20-25 tys zl chce kupic nowy motor bo na firme kupuje. Mam 40... Forum motocyklistów


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 05:06.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.