Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
05-06-2008, 06:45
dziadek Jacek
Gość
 
Domyślnie Droga Katowice-Szczyrk

Czy droga ta jest przejezdna czy są
objazdy? Można jechać przez Bielsko czy
jakoś inaczej jest lepszy przejazd?

dziadek Jacek

--
Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
uwaga droga na katowice.. - J.w .Jutro pierwszy dzień w pracy przekwalifikowałem sie na kierowce na zestaw. Miała być skania 400,a zaczynam na kamazieJade po wegiel na śląsk... Forum samochodowe
Warszawa-Szczyrk - nietypowo, bo o przewijakach - Witam! Mam takie nietypowe pytanie, a właściwie prośbę o wskazówki. Otóż za jakiś czas wyruszam z W-wy do Szczyrku (zwykłą trasą, tzn. Piotrków -... Forum samochodowe
Olkusz - Szczyrk - Witam, Slysze o remontach na S1 pomiedzy Dabrowa a Pszczyna. Warto tamtedy jechac czy lepiej po wioskach i przez oswiecim ? Start jutro o 8 rano. ... Forum samochodowe
Droga Katowice-Szczyrk - Moja małżonka wybiera się jutro do Szczyrku. jako świeży kierowca obawia się objazdów itp. Czy droga ta jest "czysta" czy powinna jechać... Forum samochodowe
Droga Katowice-Szczyrk - Moja małżonka wybiera się jutro do Szczyrku. jako świeży kierowca obawia się objazdów itp. Czy droga ta jest "czysta" czy powinna jechać... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 01:46.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.