Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
03-24-2015, 14:36
jagodzianka jagodzianka jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

A dlaczego go nie zamówisz przez neta?
Tak jest wygodnie i czasami taniej!
Na motointegrator często pojawiają się wybrane (Varta, 4Max, Exide oraz Cartechnic) modele w dobrych cenach. Zamawiając akurat przez neta odebrać należy w warsztacie partnerskim - bo wg obecnych przepisów stary należy zwrócić, w przeciwnym razie trzeba dopłacić 30 zł.
I dobrze bo potem stare często można było spotkać w lesie i przydrożnych rowach.


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Gdzie we Wrocławiu kupie Bel Ray-a? - Szukam smaru , Bel Ray super clean - biały. Gdzie we Wrocławiu moge go kupić? mixokret -- Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl ->... Forum motocyklistów
Gdzie kupię głośniki (DC)? - Witam Grupowiczów, Pytanie mam jak w temacie posta czyli gdzie mogę kupić głośniki do mojego bolida (zammienniki oryginałów w drzwiach)?... Forum samochodowe
[KUPIE] Aku - gdzie dobrze i tanio? - Ukłony, Jakie miejsce zakupu akumulatora by Szanowni polecili jako godne polecenia (głównie ze względu na cenę)? Konkretnie chodzi o: ... Forum motocyklistów
[WRC] Gdzie kupię jutro świece NGK? - Ktos kojarzy we Wrocławiu sklep/sprzedawce który jutro (niedziela) sprzedałby mi komplet (4szt) świec NGK PFR6Q? Norauto zapewne będzie miało dużo... Forum samochodowe
[Trójmiasto i okolice] Gdzie akumulator? - Witam, Muszę kupić akumulator do Punciaka. Postawię raczej na Centrę albo Exide. Pytanie, gdzie w Trójmieście najtaniej kupić? W marketach... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 08:20.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.