Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
01-19-2015, 10:17
rolando rolando jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Kiedyś w empiku można było kupić takie rzeczy jak przejazd sportowym samochodem. Nie wiem czy to dalej jest dostępne. Ale ja bym się skupił na akcesoriach do samochodu ; )
 
01-19-2015, 11:17
Marickii22 Marickii22 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Przejazd sportowym autem to musi być super sprawa, prezent idealny
 
01-20-2015, 06:05
epita epita jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

prezent ? najlepszy to zestaw czyściocha, czyli robisz jedną wielką paczkę i kupujesz szmatki, parę kosmetyków. więcej niż 120zł raczej nie powinno kosztować.
 
01-20-2015, 11:59
CSturboserwis.pl CSturboserwis.pl jest off-line
Member
 
Domyślnie

Jeżeli jest to fa motoryzacji to z pewnością kosmetyki lub ewentualnie inne akcesoria do samochodu jak dywaniki czy oryginalne wycieraczki będą fajnym pomysłem. Teraz wszystko bez problemu kupisz w sklepach internetowych.
 
01-20-2015, 13:22
pereiro pereiro jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Kurde, nigdy o tym nie pomyslalem, a faktycznie swietny pomysl na prezent. Muszę to jakoś delikatnie podsunac mojej dziewczynie
 
01-21-2015, 13:11
Mark77 Mark77 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Szwagier od swojej żony otrzymał prezent w postaci klocków lego, a dokładnie Ferrari F1. Cieszył się jak dziecko
 
01-22-2015, 19:08
patrykk84 patrykk84 jest off-line
Member
 
Domyślnie

Taka jazda szybkim autem to musi być niezapomniana przygoda. Sam bym nie pogardził prezentem w tym guście
 
03-20-2015, 08:33
jagodzianka jagodzianka jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

A po co komuś np. alkomat- skoro nie pije w ogóle!
To może prędzej jakiś pokrowiec na kierownicę- [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
albo gałka zmiany biegów. Są takie ciekawe i designerskie, tylko trzeba troszkę poszukać w necie.


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Prezent od KHI dla Falco... - Użytkownik "de Fresz" <defresz@NOSPAMo2.pl> napisał w wiadomości grup dyskusyjnych:i9h1vp$s8r$1@inews.gazeta.pl... > (...) Albo do tego cudeńka,... Forum motocyklistów
[s] Naklejki dla każdego FANA Motorsportu - Witam. Zachęcam do zakupu naklejek WRC, F1, oraz Janusz Kulig. Poniżej zamieszczam linki do aukcji allegro. Cena najniższa w sieci. Naklejki... Forum samochodowe
prezent - Czego to ludzie nie wymysla http://miasta.gazeta.pl/warszawa/1,95190,7192901,Ukradli_sygnalizator__bo_nie_mieli_pomyslu_na_prezent.html ... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 08:46.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.