Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


 
 
Prev Poprzedni post   Następny post Next
 
09-20-2008, 20:07
Jarosław
Gość
 
Domyślnie Citroen C4 - przy otwieraniu drzwi otwiera się bagażnik

Witam

Znajoma ma problem w C4, gdy otwiera kluczykiem drzwi samochodu, to
centralny zamek odblokowuje również drzwi bagażnika. Drzwi nie podnoszą się
do góry na siłownikach, no ale są otwarte i trzeba je przymknąć.
Czy coś pomieszane zostało w ustawieniach komputera, że centralny otwiera
też bagażnik, czy też tylko do serwisu?

Pozdr


 

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
GolfIII Zawór na pompie się nie otwiera - Pewnego pięknego dnia mój GolfIII 1.9TDI, ni z gruchy, ni z pietruchy nie odpalił. Podejrzewałem zawór na pompie, więc od + 12V podłączyłem do... Forum samochodowe
Citroen C5 II - migacze po otwarciu drzwi - Witam Od kilku dni zauwazylem u siebie dziwne zachowanie w samochodzie - po skonczonej jezdzie wylaczam silnik wyciagam kluczy i otwieram drzwi -... Forum samochodowe
Z.Centralny zamyka sie- nie otwiera-czasami - Witajcie Moze ktos z grupowiczow wie , od czego zaczac grzebanie- zamek centralny - zamytka sie pilotem, nie otwiera za to, gdy zrobi sie... Forum samochodowe
Przestało syczeć przy otwieraniu wlewu paliwa - Witam! Jak w temacie. Do niedawna przy odkręcaniu korka wlewu był charakterystyczny syk, miałem go z resztą we wszystkich samochodach, którymi... Forum samochodowe
[LINK4] Nóż się w kieszeni otwiera :/ (poszukiwany sposób na duszenie Linka!) - Byłem właśnie u sąsiadów, którym zdarzyło się zachcieć skorzystać z ubezpieczenia AC w Link4 (w sensie wypłacić coś z takiego ubezpieczenia). W... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 05:43.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.