Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
06-11-2008, 09:11
gucio17@o2.pl
Gość
 
Domyślnie Darowizna auta z zagranicy

Witam,

Mam zamiar podarowac rodzicom autko zarejestrowane za granica na mnie
(auto ma normalne tutejsze blachy i jestem wpisany w tutejszy DR).
Pytanie, jak to zrobic zeby miec jak najmniej problemow w polskimi
urzednikami? Skad w takim przypadku bierze sie cene pojazdu do
wyliczenia akcyzy?

pozdrawiam, Wojtek


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
przegląd po sprowadzeniu auta z zagranicy - http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090108/AUTO01/924210524 teoretycznie nie ma być potrzebny ktoś zna może podstawę prawną/od kiedy... Forum samochodowe
darowizna - dzwonilem do Wydzialu Komunikcji: Mama chce bym byl wspolwlascicielem auta. No i teraz w WK powiedzieli, mi, ze mamy napisac akt darowizny czesci... Forum samochodowe
darowizna części auta - Witam, Kilka lat temu kupiliśmy wspólnie z ojcem samochód. Wspólnie bo chodziło oczywiście o zniżki. W chwili obecnej mam ojca wpisanego w DR oraz... Forum samochodowe
Sprowadzenie auta z zagranicy - Witam, planuję zakup auta w Niemczech i mam w związku z tym kilka pytań. Czy zagraniczne oferty na gratce to dobry sposób na znalezienie auta?... Forum samochodowe
[OT] Sprowadzanie auta z zagranicy - Niemcy prośba o linka - Witam mam zamiar sprowadzić kilkuletniego forda mondeo z Niemiec. Potrzebuję informacji krok po kroku jak to zrobić. Kiedyś miałem namiar na stronę... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 07:54.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.