Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
12-30-2013, 20:55
Delicja Delicja jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Przesiadka na 2 kółka

Cześć!

Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie zakup roweru. Żeby w cieplejsze miesiące trochę się ruszyć, zwłaszcza, że nie mam daleko do pracy.
Jaki rower byłby odpowiedni do jazdy po mieście i rekreacyjnej?
Podoba mi się taki: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]. Co o nim sądzicie?

Pozdrawiam
 
01-08-2014, 14:12
Hq-Aero-Dynamic_pl Hq-Aero-Dynamic_pl jest off-line
Senior Member
 
Domyślnie

Ja polecam szukac wśród modeli firmy Kross,powiedzmy level A3 lub A4- to bardzo dobre propozycje. Ile możesz przeznaczyć dokładnie na jego zakup?
 
01-20-2014, 11:38
Sklepmotonet.eu Sklepmotonet.eu jest off-line
Member
 
Domyślnie

Racja,jedno to potrzeby a dwa sam budżet jaki jesteśmy w stanie przeznaczyć na rower. Ja polecam oprócz Krossa zwrócić uwagę takze na modele Meridy- też solidna firma.


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Przesiadka z klimatronika na manualna klimatyzacje. - Prawdopodobnie niedlugo bede zmienial samochod, obecnie mam klimatronik i... podoba mi sie :) Bede kupowal prawdopodobnie nowy samochod i neistety... Forum samochodowe
Przesiadka z Suzuki GS 500 na Fazera 600 albo CBF 650 - Witam, Temat typowy. Przymierzam się do "następnego kroku". Zależy mi na ABS i chętnie widziałbym wtrysk. Wtrysk z jednego powodu - irytuje... Forum motocyklistów
przesiadka z cbr1000rr na cbr1100xx - Witam, Jakie sa wasze wrazenie z przesiadki z cbr1000rr, na cbr1100xx,. Pewnie mnie to czeka. Obawiam sie, ze xx bedzie wygodny i bardzo mulasty.... Forum motocyklistów
Jazdy testowe Harleyami czyli przesiadka ze skutera na HD:) - Cześć, Temat ominął z tego co widzę grupę, a dziś była zacna imprezka u dealera Harley Davidsona - Liberator (wawa) pod tytułem Demo Truck Tour ... Forum motocyklistów
Przesiadka GS 500 -> GSX 650F - wrażenia po 2kkm - Chciałbym się podzielić wrażeniami z użytkowania Suzuki GSX 650F po 2kkm. Miałem okazję wypróbować go i w mieście i w trasie - także z plecaczkiem.... Forum motocyklistów


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 18:24.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.