Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum motocyklistów >

  • Motocykl 125 do 5 tys
    Cześć, Co byście poradzili? Chcę kupić motocykl do 125 pojemności, ale nie chcę płacić więcej...
  • Gdzie dobry serwis motocyklowy w Wawie?
    hej Szukam dobrego i TANIEGO serwisu motocyklowego w południowo-wschodniej części...
  • odzież motocyklowa
    Witam. Znacie jakieś dobre sklepy z odzieżą i akcesoriami motocyklowymi? W Internecie jest dużo...
  • Instrukcja.
    Witam.Szukam instrukcji i serwisówki po polsku Yamaha Drag Star 650.Może ktoś mógłby...

Odpowiedz
 
 
07-08-2012, 18:32
__Maciek
Gość
 
Domyślnie Re: Kamera na motocykl full hd za 400 PLN!

Wed, 4 Jul 2012 23:13:21 -0700 (PDT) sasza7 <[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]>
napisał:

>drugiej mamy gwint M6 który można zamocować przez obejmę lub wkręcić w pasujące miejsce.


Czyli w końcu co Ci jest potrzebne? M6 na 3/4"? Śruba 3/4"?


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Kamera extrime na motocykl - Witam Noszę się z zamiarem kupna takiego gadżetu . Może ktoś z was miał już z tym do czynienia o ew może podzielić sie opinią. ... Forum motocyklistów
Zbiornik full a... - Pytanie dotyczy zmiany stanu skupienia benzyny z ciekłego w stan gazowy... to przecież następuje samorzutnie już w temperaturze powyżej zera C, a im... Forum samochodowe
Prosba o dane SV 650 S 2007 full fairing - Cos u mnie nie zgadzaja sie z dowodem ang. a tym co znalazlem na necie czy ktos dysponuje wiarygodnymi danymi do tego modelu?: 1) Masa calkowita... Forum motocyklistów
Re: Kamera na motocykl - Hej, jestem na kupnie kamerki Toshiba Camileo HD, pytanie czy nie wyłącza się od drgań podczas jazdy na moto /miałem kilka kamer i wszystkie mi się... Forum motocyklistów
Re: Kamera na motocykl - http://www.allegro.pl/item460375606_statyw_mini_na_przyssawce_hama_sklep_warszwa.html testował ktoś coś takiego? Na bak byłoby w sam raz tylko czy... Forum motocyklistów


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 03:28.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.