Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
05-30-2014, 13:27
zetes zetes jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie prostownik

witam, jestem nowym użytkownikiem, szukam instrukcji obsługi prostownika WPEW 208 firmy EUROTEC, proszę o pomoc, pozdrawiam, zetes
 
06-04-2014, 11:40
Jurek91 Jurek91 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

to wpisz w google ;p przecież tam wszystko będzie.Ktoś ma za Ciebie szukać ?
 
07-03-2014, 07:32
Hq-Aero-Dynamic_pl Hq-Aero-Dynamic_pl jest off-line
Senior Member
 
Domyślnie

A co skomplikowanego może być przy użytkowaniu prostownika? Napisz gdzie leży problem i postaramy sie pomóc,doradzić na forum.


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
prostownik do aku - Dnia Sun, 20 Feb 2011 10:08:38 +0100, Karol Y napisał(a): > No pewnie, że takie są, żaden wynalazek. Ale niekoniecznie muszą lubić > jak przez... Forum samochodowe
Re: Jaki prostownik ?? - Tomek pisze: > W dniu 2010-01-23 19:17, Jarek pisze: >> Witam >> >> Chcę kupić prostownik, w oko wpadł mi taki > > > > Wystarczy > Forum samochodowe
Dobry prostownik do 300 zł? - Jaki prostownik kupić? Co polecacie? Z tego co na razie się dowiedziałem to ważne jest utrzymanie wysokiego napięcia (do 16 V) i zabezpieczenia.... Forum samochodowe
Prostownik - Witam Musze kupic prostownik do ładowania akumulatora. Ja potrzebuje do motocykla, ale okazalo sie, ze ojciec chce tez kupic, bo mu sie stary... Forum motocyklistów
prostownik - Witam serdecznie ! Mam pytanko, czy ktoś z Was używa takiego prostownika i jakie macie uwagi na jego temat ? Chodzi o ładowanie aku. motocyklowego.... Forum motocyklistów


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 08:55.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.