Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum motocyklistów >

  • Motocykl 125 do 5 tys
    Cześć, Co byście poradzili? Chcę kupić motocykl do 125 pojemności, ale nie chcę płacić więcej...
  • Gdzie dobry serwis motocyklowy w Wawie?
    hej Szukam dobrego i TANIEGO serwisu motocyklowego w południowo-wschodniej części...
  • odzież motocyklowa
    Witam. Znacie jakieś dobre sklepy z odzieżą i akcesoriami motocyklowymi? W Internecie jest dużo...
  • Instrukcja.
    Witam.Szukam instrukcji i serwisówki po polsku Yamaha Drag Star 650.Może ktoś mógłby...

Odpowiedz
 
 
05-17-2010, 15:39
arkadiuszwojnaro arkadiuszwojnaro jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Tanie oc. Najtaniej w polsce

NIE musicie mieć silnika 1.0 i wieku powyżej 26-28 lat żeby mieć tanie OC.

WYSTARCZY TROCHĘ POKOMBINOWAĆ
Za moją hondę accord 2.0 benzyna płacę 289 zł OC rocznie(główny właściciel ma 50% zniżek). Jestem 22 letnim współwłaścicielem ale tam gdzie ja ubezpieczam moje auto nie doliczają za wiek współwłaściciela ani grosza. Na mnie OC za hondę wyniosłoby 465zł. Połączyłem sobie dwie promocje („Poleć AXA DIRECT znajomym” oraz 2 miesiące gratis przy płatności jednorazowej) i dlatego wyszło tak tanio.
JAK DLA MNIE REWELACJA

Pamiętaj najlepsze OC to najtańsze OC ponieważ z OC to nie Ty dostajesz pieniądze tylko osoby poszkodowane przez Ciebie dlatego też nie interesują Cię żadne kruczki prawne. Mając OC masz Ochronę Cywilną przed wypłacaniem odszkodowań z kolizji, potrąceń pieszych itd spowodowanych przez Ciebie.

Chcesz również cieszyć się tanim OC lub OC+AC????

PONIŻEJ PRZEDSTAWIAM PROSTĄ INSTRUKCJĘ DZIAŁANIA W TYM KIERUNKU krok po kroku.
KROK NR 1:
---trzeba wejść na stronę: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
---lub zadzwonić pod nr tel 1 95 22.
---można także za darmo zamówić kontakt telefoniczny który nic nas nie będzie kosztował. Kontakt zamówimy na stronie: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
KROK NR 2:
---żeby było najtaniej w Polsce trzeba w pierwszym pytaniu "Czy chcesz powołać się na numer polisy znajomego w ramach programu "Poleć AXA Direct znajomym"?" wybrać opcję "TAK"
KROK NR 3:
---Gdy już wybierzemy opcję ?"TAK" w kroku NR 2 trzeba będzie wpisać "Numer polisy znajomego - Klienta AXA DIRECT". Jest to krok niezbędny aby było taniej o 50zł na OC a 100zł na OC+AC.
wpisujemy numer polisy znajomego: AA1480743/00
KROK NR 4:
---Teraz należy dokładnie podać dane pojazdu oraz głównego kierowcy następnie nacisnąć "OBLICZ SKŁADKĘ"
KROK NR 5:
---Teraz należy wygodnie usiąść i złapać się czegoś by nie spaść z wrażenia gdy dowiecie się ile dotychczas przepłacaliście

niezłą mają ofertę prawda?



A oto jakie promocje oferuje aktualnie Axa Direct:


Program „Poleć AXA DIRECT znajomym”
Twoi znajomi zniżkę w wysokości 50 zł (przy zakupie Pakietu OC dla samochodu) lub 100 zł (przy zakupie Pakietu Pełnego) na ubezpieczenie pojazdu. Wystarczy podać nr polisy AA1480743/00 i zniżka jest Twoja.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zniżka OC = zniżka AC
* Kupując nową polisę (AC lub OC+AC) w AXA DIRECT otrzymasz na nią taką samą zniżkę, jaką aktualnie posiadasz na ubezpieczenie OC (aktualna zniżka na ubezpieczenie OC wyliczana jest na podstawie historii ubezpieczającego).
* Dzięki przeniesieniu zniżki z OC na AC cena zakupu Pakietu Pełnego (OC + AC) lub Pakietu AC jest jeszcze atrakcyjniejsza.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
2 miesiące gratis przy płatności jednorazowej.
Wybierz płatność jednorazową podczas zakupu polisy, a dwa miesiące ubezpieczenia otrzymasz gratis!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
5% zniżki na drugi pojazd.
Posiadasz polisę w AXA DIRECT? Ubezpiecz również Twój drugi samochód lub motocykl w naszej firmie, a otrzymasz 5% dodatkowej zniżki!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zniżka dla sprzedającego pojazd ubezpieczony w AXA DIRECT!
Zyskaj specjalną zniżkę na ubezpieczenie nowo zakupionego auta!
* Sprzedałeś samochód lub motocykl z Polisą OC wystawioną przez AXA DIRECT?
* Zawiadom nas o jego sprzedaży w terminie maksymalnie 14 dni od daty transakcji wskazanej w umowie.
* Przekaż nam dane osobowe nabywcy wraz z numerem telefonu.
* Otrzymasz specjalną zniżkę w wysokości 60 zł na ubezpieczenie nowego auta.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Gwarancja ceny dla nabywcy pojazdu ubezpieczonego w AXA DIRECT!
* Kupiłeś samochód lub motocykl z polisą OC wystawioną przez AXA DIRECT?

Gwarantujemy, że cena ubezpieczenia w przypadku kontynuacji umowy po zbywcy
nie wzrośnie do końca aktualnego okresu ubezpieczenia. Oznacza to, że zapłacisz składkę niższą
bądź równą tej, którą opłacał poprzedni właściciel pojazdu.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
5% zniżki na klientów Citi Bank Handlowy
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
5% zniżki dla klientów Banku Millennium


Ogólnie ubezpieczalnie z nazwą "Direct" są tanie ze względu na to że nie utzymują dziesiątek tysięcy podległych ubezpieczalni i agentów ubezpieczeniowych a Axa Direct jest najtańszą z tych wszystkich ubezpieczalni.

a oto dowód że axa direct jest najtańsza i najlepsza na polskim rynku:

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

życzę wszystkim najtańszego OC
 
04-06-2011, 12:06
Dominicue Dominicue jest off-line
Member
 
Domyślnie



Dodatkowa zniżka w Axa Direct- Instrukcja:

4485799 Powołaj się na sprawdzony, aktualny nr polisy znajomego Axa Direct, który daje zniżkę 4485799(skopiuj go tak, aby nie zaznaczyć pustego pola, jeśli wyskoczy błąd na kalkulatorze to przepisz go ręcznie).

Zarobisz na tym 80zł na pakiet AC oraz 30zł na samo OC.

Kalkulator Axa Direct znajduje się tutaj:

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Za obliczenie składki za pomocą kalkulatora jest dodatkowa zniżka 10%

Jeśli chcesz zaoszczędzić jeszcze więcej, wejdź na:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

i zobacz na czym polega specjalna sztuczka, dająca zaoszczędzić do paruset złotych.

Pamiętaj Axa Direct + 4485799

Pozdrawiam i zapraszam na:

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
oraz na
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Gdzie najtaniej OC ? - Która firma aktualnie najtańsze ma ubezpieczenia OC ?? pozdr. Forum samochodowe
ubezpieczenie najtaniej - Witam! Poszukuje taniego ubezpieczenia (OC+AC), oczywiscie w ramach rozsadku z nienajgorszymi warunkami AC. Mam na OC 60% zniżki 25 lat, niestety... Forum samochodowe
ubezpieczenie AC - najtaniej - Cześć, gdzie najtaniej można ubezpieczyć motocykl w zakresie AC szkoda +kradzież ? Gdzie liczą zniżki z samochodu ? Interesuje mnie najtańszy... Forum motocyklistów
Re: gdzie najtaniej? - pawelnapisal Sprzedam URAL rok produkcji 1989,z wózkiem bocznym, pszebieg 5000 km,benzyna, zielony, Motocykl ubezpieczony, zarejestrowany, z... Forum motocyklistów
Re: gdzie najtaniej? - pawelnapisal Sprzedam URAL rok produkcji 1989,z wózkiem bocznym,benzyna, zielony, Motocykl ubezpieczony, zarejestrowany, z ważnym przeglądem... Forum motocyklistów


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 01:55.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.