Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
02-01-2009, 21:16
lysy8702 lysy8702 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie opony asymetryczne przekładka

czy ktoś wie dlaczego nie można przekładać opon asymetrycznych stronami z lewej na prawą , bo mam takie opony i jedna jest wytarta bardziej a chciałbym to wyrównać , wyczytałem w instrukcji od auta że takich opon nie można tak przekładać , proszę o wyjaśnienie


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Legnum VR4 i przekładka? - Czołem Takie zapytanie mam. Orientuje się ktoś czy w miarę humanitarny sposób przełożyć japońską/agielską wersję Gallanta VR4 na nasza stronę?... Forum samochodowe
[PIĄTKOWO] Kolejna udana przekładka. - http://moto.allegro.pl/item821564181_toyota_hilux_surf_92r_disel.html Cóż za profesjonalizm ;) -- Pozdrawiam serdecznie, Mariusz Morycz... Forum samochodowe
Przekładka anglika - Brat wypatrzył fajna mazdę 6 ale okazała się przekładka z anglika. Auto jest na blachach UK i teraz pytanie jak z zarejestrowaniem tego w PL bo... Forum samochodowe
Anglik-przekładka- można?warto? - Witam! Jak to jest z przekładaniem samochodów z Anglii? Czy jest to możliwe i w pełni legalne?-jakie wtedy należy spełnić warunki formalne? Czy... Forum samochodowe
VW POLO - Przekładka Anglika - Witam Wszytkich... Poszukuje kontaktu do osoby, która zajmuje się przekładkami samochodow z UK.Najlepiej z okolic Łodzi, z gory bardzo dziękuje... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 06:17.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.