Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
06-20-2008, 18:52
endju
Gość
 
Domyślnie jakie dokumenty potrzebne do rejestracji przy zakupie auta od firmy

witam
sprawa wygląda tak - firma sprowadziła auto z zagranicy, zarejestrowała je w
kraju, a ja chcę je teraz kupić

jakie dokumenty będą mi potrzebne do rejestracji?

co będzie dowodem transakcji, faktura zakupu czy umowa sprzedaży?

będę wdzięczny za wszelką pomoc
z góry dziękuję i pozdrawiam

andrzej


 
06-20-2008, 20:58
*piotr'ek*
Gość
 
Domyślnie Re: jakie dokumenty potrzebne do rejestracji przy zakupie auta od firmy

> jakie dokumenty będą mi potrzebne do rejestracji?

>
> co będzie dowodem transakcji, faktura zakupu czy umowa sprzedaży?


Ja w DR jest firma to faktura (i nie płacisz podatku)+DR+OC i tyle.Ważna kwestia to taka, że dane firmy w DR=dane firmy na fakturze.

*piotr'ek*


Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Jakie dokumenty przy sprzedaży auta do komisu? - Witam, jakie dokumenty powinienem dostać z komisu, jeśli sprzedałem im auto za gotówkę, aby cała transakcja była legalna z punktu widzenia... Forum samochodowe
Wymagane dokumenty przy zakupie motocykla z Wloch - Witam, W sobote najprawdopodobniej kupie motocykl sprowadzony z Wloch - Honda Hornet. Stad moje pytanie - jakie dokumenty powinienem otrzymac... Forum motocyklistów
zakup auta od firmy - jakie dokumenty - witam sprawa wygląda tak - firma sprowadziła auto z zagranicy, zarejestrowała je w kraju, a ja chcę je teraz kupić jakie dokumenty będą mi... Forum samochodowe
Re: KUPNO motocykla - zagranica - jakie dokumenty wymagane do rejestracji - Witam! Mam takie pytanie otóż moi rodzice byli w stanach zalatwiali rozne sprawy bo kupuja dwa samochody i jeden ich znajomy.Zlecili do jednemu... Forum motocyklistów
jakie dokumenty potrzebne do rejestracji? - Witam, Jutro wyjezdzam za granice i dzisiaj musze popodpisywac wszystkie dokumenty tak aby pozniej rodzinka mogla zarejestrowac na mnie motor,... Forum motocyklistów


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 01:37.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.