Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


 
 
Prev Poprzedni post   Następny post Next
 
09-29-2011, 09:27
Przemekkk
Gość
 
Domyślnie Diesel kopci na czarno

Witam!
Mialem awarie samochodu - zaczal tracic moc, nie wkrecal sie na obroty i
przy nacisnieciu gazu szedl czarny dym.
Przyjechala laweta, zawiozla do warsztatu i wymienieli przeplywomierz.
Auto zaczelo jezdzic normalnie, ale teraz przy przyspieszaniu kopci na
czarno. Jest to diesel turbo z osprzetem Boscha.
Czy to sa:
1. wtryski;
2. wadliwy przeplywomierz;
3. jakas nieszczelnosc ukladu powietrza?
4. ewentualnie gdzie szukac przyczyny?

Zwiekszonego zuzycia paliwa nie zauwazylem, oleju nie bierze...


Pozdrawiam
Przemek
 

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Zgubiona kurtka STR Graffiti czarno pomarańczowa w tramwaju nr 9 w Warszawie - Witam, dzisiaj t.j. 04-10-2010 w Warszawie tramwaju numer 9 (nowa pesa) kierunek Okęcie - zjazd do zajezdni Mokotów około godziny 9:30 została... Forum motocyklistów
kopci diesel - > Ać, ale to było pytanie do naszego polonisty. Spaliłeś mi numer :D Musisz się bardziej postarać. ;-) P. Forum samochodowe
1.9 TDI kopci po odpaleniu na niebiesko przez 5 minut - Witam, Rozgladam sie za O1 z silnikiem 1.9TDI. Znalazlem w miare OK samochod. Zaintrygowal mnie jednak pewien problem. Odpalam zimne auto... Forum samochodowe
Kopci na czarno 1.6 TD 1V Golf 2 - Witajcie Mam następujący problem, auto po przegazowaniu kopci na czarno. Chodzą mi po głowie dwie myśli, turbo już nie działa i nie działało... Forum samochodowe
Clio II - kopci i polyka plyn chlodniczy - Witam Renault Clio II z 2001 roku, silnik benzynowy 1.2 16v, przebieg 135 000 km. W ciagu ostatnich 2-3 miesiecy poziom plynu chlodniczego spadl... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 08:01.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.