Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
01-30-2009, 21:29
olleo@tlen.pl
Gość
 
Domyślnie Ubezpieczenie osobowki jako ciezarowe

Slyszeliscie kiedys o takim przypadku? Nie wiem, czy to jest legalne/
mozliwe/zgodne z przepisami TU, ale nie wiecie czy TU by wyplacilo
odszkodowanie, gdyby ktos tak ubezpieczyl (przez pomylke/specjalnie)?
--
Olleo


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
osobowe na ciezarowe - homologacja - czesc, czy ktoś może mnie naprowadzic na stosowne (aktualne) przepisy dotyczace przerabiania osobówki na ciężarówkę ? dzieki Forum samochodowe
przetwornice - jakiej mocy zakupic do osobowki? - Witam. Prosze o porade - jaka przetwornice warto zastosowac do osobowki? Widzialem ze sa wersje podlaczane pod akumulator i pod zapalniczke. Jakie... Forum samochodowe
Zamiana osobowki na ciezarowke (Omega Kombi) - Witajcie, Mam kratke, mam osobe, ktora zalatwi mi homologacje, ale potrzebuje czlowieka, ktory kratke zamontuje i da na to papier (zalezy mi na... Forum samochodowe
homologacja na ciezarowe - jak w chwili obecnej wyglada sprawa homologowania auto osobowych na ciezarowe (popularna krata) byla jakas sprawa w trybunale koncem grudnia... Forum samochodowe
jakie sa wady zalozenia wiekszych opon do osobowki ? - witajcie grupowicze, przykladowo do mojego graciorka Audi A3-98rok fabrycznie zaklada sie alufelgi 6J15H2 i opony 195/65R15 (srednica 634,5 mm)... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 06:57.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.