Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
01-18-2015, 10:39
thesilence thesilence jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Parkingi leśne

Witam, czy wiecie może gdzie znajdę listę wszystkich parkingów leśnych w okolicach Krzesińskiego Parku Krajobrazowego?
 
01-19-2015, 13:47
epita epita jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

w necie nie ma ?
 
01-20-2015, 12:13
CSturboserwis.pl CSturboserwis.pl jest off-line
Member
 
Domyślnie

Nie wiem czy w ogóle znajdziesz,ale warto poszukać już tak dogłębnie bo ktoś być może sporządził taką mapę i udostępnił,to bardziej coś dla zainteresowanych parkingami leśnymi,ja np rzadko kiedy tam staje.


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Parkingi Park & Ride w Krakowie - Zapraszam do wypełnienia ankiety na temat parkingów Park & Ride w Krakowie Wypełnij teraz Forum samochodowe
Krakow - gdzie parkingi - czy ktos moze mi polecic w krakowie jakis parking, pragne zwiedzic to miasto i zastanawiam sie gdzie auto pozostawic, w miare blisko miasta i moze... Forum samochodowe
darmowe parkingi w wiedniu - moze ktos z was byl i sie orientuje czy w samym wiedniu lub na obrzezach ale blisko komunikacji miejskiej sa jakies darmowe parkingi ? moze przy... Forum samochodowe
parkingi osiedlowe - Kilka lat temu mieszkałem na jednym z osiedli w Poznaniu. Miałem małe autko - zazwyczaj stanąłem sobie pod blokiem, w ostateczności gdzieś na... Forum samochodowe
parkingi strzezone - poradnik(moze sie komus przyda) - http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/26073,platne_parkingi_unikaja_odpowiedzialnosci_za_auta.html - calość "Nie każdy płatny parking samochodowy... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 00:46.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.