Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
02-25-2013, 20:28
Mirekk Mirekk jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Ja na szczęście tylko raz musiałem korzystać z usług holowania. Zajęła się tym firma Hol-Max z Wrocławia. Słyszałem o nich wcześniej i dostałem od znajomego wizytówkę, więc zadzwoniłem. Bardzo szybko przyjechali i wszystko przebiegło pomyślnie. Oferują również wiele innych usług pomocy drogowej prócz holowania.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
 
02-27-2013, 19:05
pimpurdan pimpurdan jest off-line
Senior Member
 
Domyślnie

Holowanie to niestety bardzo droga usługa - dlatego warto mieć kogoś sprawdzonego, kto scholuje za rosądne pieniądze, a nie za kilkaset złotych!


______________________
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
 
03-11-2013, 21:51
tytek333 tytek333 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Jeśli chodzi o pomoc drogową to osobiście polecam
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
- bardzo dobre ceny i natychmiastowa pomoc
 
10-04-2013, 11:43
przek przek jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

od jakiegoś czasu korzystamy z pomocy drogowej Starter24 i jakoś nie narzekamy
 
01-21-2014, 08:43
Najdek Najdek jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

biorac pod uwage liczne ograniczenia różnych firm moje pytanie brzmi: czy przyjadą z pomocą/lawetą nawet będę blisko domu?
 
01-21-2014, 14:51
Moskonio Moskonio jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Mam u nich ubezpieczenie, ale nie miałem jeszcze okazji, odpukać w niemalowane, korzystać z ich usług. Pozdrawiam
 
01-28-2014, 11:43
Smoczy Smoczy jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Starter nie ma rozróżnienia czy czy jesteś blisko lub koło domu czy gdzies w trasie. Zadzwoń do nich albo najlepiej sam poczytaj na ich stronie i dopiero wtedy przedzwoń.
 
02-06-2014, 10:18
Kane Kane jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Cytat:
Napisał tytek333 Zobacz post
Jeśli chodzi o pomoc drogową to osobiście polecam
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
- bardzo dobre ceny i natychmiastowa pomoc
Fakt, moją kumpelę pozbierali z rowu w szybkim tempie. W sumie to straszna panikara. Wpadła do rowu, utknęła i uznała, że zostanie tam do końca życia Więc każdy czas reakcji byłby w tym wypadku szybki Ale zasadniczo, ogarnęli ją i mogła jechać dalej.
 
02-24-2014, 12:35
Rekin Rekin jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Prawda jest taka, że każdy powinien sobie pod siebie sprawdzić assistance. Jednemu pasuje to innemu tamto. Jakoś jest zainteresowany Starterem niech wejdzie na ich stronę i poczyta, jak czym in. niech szuka dalej.
 
05-12-2014, 08:35
gromek gromek jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Dobra pomoc od Startera

Wątek długo się trzyma więc chętnie będę kontynuował Oczywiście od tylu lat wiele mogło się zmienić w pomocy Startera i rzeczywiście się zmieniło. Ja mam u nich wykupiony assistance od 3 lat i jestem zadowolony. jak wyjeżdżam za granicę swoim autem, to też biorę od nich. Zdarzyło się skrzystać i wszystko zawsze szło sprawnie, wysyłali doświadczonego mechanika i sprzęt cały potrzebny też miał. Holowanie gdziekolwiek się nie znajduję. Szczerze polecam!


Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
VW Caddy 2001 1.9TDI Wasze opinie ? - Witajcie, Jak w temacie - przymierzam sie do zakupu - jako 2 auto firmowe. -- Mikołaj Jopczyński, Tychy Online tel: 791 486 557 | mikolaj... Forum samochodowe
FZ-1-jakie sa Wasze opinie? - Witam. Tak, jak w tytule, jakie sa Wasze opinie na temat Yamahy FZ-1(2006-2008)? Czy nadaje sie na miasto, jak z eksploatacja, plusy i minusy,... Forum motocyklistów
Wasze opinie o 3-ech autach - 2 pierwsze to Omega 2.5 TD: http://www.allegro.pl/item811642361_opel_omega_c_2000_rok_full_opcja_okazja..html ... Forum samochodowe
Re: Rynek motocykli a recesja - Wasze opinie - Dnia Mon, 13 Oct 2008 16:40:04 +0200, Janusz A. Urbanowicz napisał(a): > Mi raczej chodziło o polskich ludzi sukcesu, po wawie ostatnio się >... Forum motocyklistów
Triumph TT 600 Wasze opinie - otoz to podoba mnie sie strasznie! rok 2000 przebieg podobno ok 20 tysia. Prosze o opinie :-) pozdrawiam -- Krzysiek K.M.C. gsx 600f '93... Forum motocyklistów


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 21:34.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.