Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
07-08-2014, 13:17
krister krister jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Luzy na zaworach? Poradnik

Ot taki tekst na temat z całą pewnością dobrze znany właścicielom samochodów z okresu fiata 126 i nie tylko (sam niejednokrotnie próbowałem ustawić zawory) [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Od razu chciałbym zaznaczyć że tekst nie jest mojego autorstwa, umieszczam go tutaj bo może komuś pomoże.
Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
wielkosc szczelin na zaworach - On 2011-10-17, K <glownyinformatyk@zus.gov.pl> wrote: > > mam ta instrukcje, mam tez ta druga bardziej skupiajaca sie na samym > silniku. jednak... Forum samochodowe
Jeśli nie DK8 - to co ? Poradnik ;) - W dniu 2011-07-22 13:43, J.F pisze: > Użytkownik "Artur Maśląg" napisał w > W dniu 2011-07-21 21:22, jerzu pisze: >>> I nic. Ile wytrzymasz jadąc... Forum samochodowe
[Kupie] AutoŚwiat - Poradnik - Witam Kupię numery archiwalne "Auto Świat - Poradnik " pozdrawiam, kamyki Forum samochodowe
Prawo jazdy - poradnik jaki... - Robię prawko :) Dostałem materiały w formie 3 książek, byłem na części wykładów, jeżdżę sobie, ogółem jakoś to leci. Ale wszystko to powoduje że... Forum samochodowe
brak luzu na zaworach dolotowych - Witam. Po wykonanych pomiarach - okazuje sie ze zawory wylotowe wykazuja luz w normie - zawory dolotowe nie wykazuja luzu. Prosze o informacje co... Forum motocyklistów


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 07:09.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.