Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
12-06-2008, 18:12
Prze__mek
Gość
 
Domyślnie Hak do Audi A4 B6 Avant

Cześć,
czy mógłby mi ktoś pomóc i powiedzieć, jak założyć oryginalny hak do Audi A4
B6 ? Może jest jakaś instrukcja ze zdjęciami ?

Próbowałem, ale niestety nie umiem tego zrobić

A dodatkowo nie widze tam wcale gniazdka, gdzie mógłbym podłączyć światła od
przyczepki.

--
Pozdrawiam,
Przemek
VW Golf IV 1.6 SR (P.M.S.) + Uniden 520XL + AT-71
Fiat Uno 1.0 Fire Audi A4 Avant B6 1.9 TDI


 
04-15-2014, 20:10
darko8710 darko8710 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Hak Audi A4 B6 sedan

Witam
Czy ma ktoś udokumentowaną pomoc założenia haka do tego modelu od A do Z ? proszę o pomoc.
 
05-12-2014, 16:25
Hq-Aero-Dynamic_pl Hq-Aero-Dynamic_pl jest off-line
Senior Member
 
Domyślnie

Montaż haka kosztuje z reguły około 100zł,warto moim zdaniem podjechać do warsztatu zamiast samemu się w to bawić,zyskamy sporo czasu i zaoszczędzimy sobie także nerwów,stresu mając pewność,że hak jest prawidłowo zamontowany.


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
C4 Avant TDI - Witam, potrzebuję dużego i taniego kombi na jakiś czas, będzie musiało przejechać w miarę bezawaryjnie tak z 30 000. Wpadło mi w oko C4, jest tam... Forum samochodowe
[A4 B6 AVANT] Pytanie do znawców - Witam, czy w Audi A4 B6 Avant były inne zderzaki do samochodów wyposażonych w fabryczny (odpinany) hak holowniczy a inne w przypadku braku haka ? ... Forum samochodowe
Wymiana plyty DVD z nawigacja w AUDI A6 Avant - Witam Chce dokonac wymiany plyty na aktualna, lecz po nacisnieciu "eject'a" w czytniku DVD umieszczonym w bagazniku w/w modelu zaczynaja migac... Forum samochodowe
BMW 320d Touring czy Audi A4 Avant? - Jakbyście mieli do wydania 140 tys zł to co byście wybrali do jeżdżenia (20 tysięcy km/rok, 80% miasto i 20% dalsze trasy): BMW 320d Touring... Forum samochodowe
Re: [SPRZEDAM] Audi A4 Avant 2,5 TDI Quattro '98 skóra - Użytkownik <bucv@NOSPAM.gazeta.pl> napisał w wiadomoœci news:fvb03i$f1v$1@inews.gazeta.pl... > michaça <w.pl@w.pl> napisał(a): > >> a masz moze... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 05:04.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.