Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
07-27-2014, 15:04
DonPedro DonPedro jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Nawigacja GPS

Od niedawna prowadzę własną działalność transportową, gdzie wykonuje usługi firm spedycyjnych, nie mam jednak jak na razie tyle zleceń, żebym mógł zatrudnić jakichś kierowców, dlatego jak na razie sam wykonuje wszystkie zlecenia. Mimo to, że wcześniej pracowałem już jako kierowca, to jednak nie wyobrażam sobie, wypuszczać się w trasę bez nawigacji-szczególnie jeśli są to trasy poza terytorium RP. Dotychczas używałem nawigacji ze swojej nokii i muszę powiedzieć, ze spełniałą dobrze swoje zadania, chociaż, zdarzało się,że miała posiadała w kilku momentach nieaktualne trasy (mimo że zawsze aktualizowałem mapy przed wyjazdem-ale to już problem producenta, dlaczego jak tak jest). Teraz jednak przydała by mi się nawigacja z prawdziwego zdarzenia, czy możecie mi zatem polecić jakiś z tych modeli [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] To czego oczekuje od takiej nawigacji, to przede wszystkim niezawodności i łatwego dostępu do aktualnych map, oczywiście darmowych. Na razie nie zdarzyły mi się żadne kury poza UE, ale kto wie jak będzie później, dlatego dobrze, gdyby sprawdzała się też w krajach spoza UE, chodzi mi tutaj dostępność map.
 
07-31-2014, 07:57
MateuszW MateuszW jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

dla mnie MIO jest numerem jeden w Navi
 
08-01-2014, 11:32
KamilNawrocki KamilNawrocki jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

GARMIN Nuvi 44LM Europe - ja ją mam i nie narzekam. dziala sprawnie.
 
09-01-2014, 13:47
Hq-Aero-Dynamic_pl Hq-Aero-Dynamic_pl jest off-line
Senior Member
 
Domyślnie

Możesz popatrzeć także na TomTom- mają dobre nawigacje,cena względem jakości czy funkcji jak najbardziej w porządku,do tego dochodzą także dokładne,precyzyjne mapy,wiec moim zdaniem warto.
 
09-16-2014, 14:31
jay jay jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Ja właśnie planuję zakupić nawigację. Na razie się rozglądam i porównuję ceny
 
09-23-2014, 11:41
Damian31 Damian31 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Na początek najlepiej kup Garmina, Mio i Tomtom to nic dobrego.

Jak już będziesz miał więcej klientów i zleceń to trzeba będzie pomyśleć nad jakimś lepszym i większym systemem pozwalającym na monitoring GPS. Taki system oferuje między innymi firma [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
 
09-23-2014, 13:10
garbusek garbusek jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Polecał bym poczekać na jakąś promocję w RTV EURO AGD, albo jakiejś innej sieciówce
 
09-24-2014, 11:34
Kanterno Kanterno jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie monitoring gps

Czasami są promocje w marketach, racja. Aczkolwiek czasami warto spróbować czegoś innego niż MIO. Ja ostatnio zamontowałem u siebie [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]. Sam jestem ciekawy jak będzie działał. Jak coś, to podzielę się z Wami spostrzeżeniami. No chyba, że Wy już próbowaliście z lokalizatorami i monitorowaniem pojazdów?


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
nawigacja - Witam, Temat wakacyjny, jak trasa do Władysławowa, albo zimówki w listopadzie ;) W związku z wyjazdem postanowiłem zakupić nawigację do... Forum samochodowe
nawigacja ok.500 pln - Witam. Nie znam tematu nawigacji. Potrzebuje takie urządzenie z dobrą mapą polski i z możliwie dużym ekranem oraz (najlepiej) menu PL, dla... Forum samochodowe
Nawigacja... - Witam, chce wiedziec cos o nawigacji...a narazie nie wiem nic :P Pomozcie odpowiedziec na pare pytan: 1) czy wystarczy kupic sama nawigacje, zeby... Forum samochodowe
Nawigacja - Witam Chcę kupić nawigację, ale nie mam zielonego pojęcia, na ile jest to wydajne urządzenie. Chodzi o to, że nie chciałbym nagle w Budapeszcie, w... Forum samochodowe
Re: Nawigacja - Dnia 2008-06-10 15:28, *Cavallino* napisał, a mnie coś podkusiło, żeby odpisać: >> Ja jeżdżę przez Chmielnik (mniej TIRów) i od chmielnika... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 08:42.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.