Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


 
 
Prev Poprzedni post   Następny post Next
 
06-03-2009, 18:38
ALGI
Gość
 
Domyślnie Warszawa - Karwia - trasa

Witam,

Jak tam remonty na drodzę nad morze?

Warszawa - Karwia lepiej lecieć 7mką czy na Grudziądz i potem 1nką na
północ?

I jeszcze jedno pytanie.
Znajomy ostatnio jechał na północ siódemką ale zrobił przeskok
Mława-Działdowo-Gierzwałd zamiast 7mką przez Nidzicę i mówił że pomimo że
to "żółta" na mapie to bardzo dobrze mu się jechało. Ja ostatnio wracałem
z Łukowa ani Lubelską (korki w Kołbieli) ani od Siedlec (wahadłą i Mińsk
zakorkowany) tylko właśnie żółtymi "na skos" i też było bardzo dobrze.
Warto tak kombinować?
 

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Trasa Warszawa - Łeba - Auto Route Express prowadzi mnie : Wa-wa >> Płońsk >> Lipno >>koło Torunia >> Świecie >> Okolice Grudziądza >> >> okolice Tczewa >> później cyba... Forum samochodowe
[trasa] Bochnia-Karwia - Wybieram się w nocy z wtorku na środę. Wyjazd ok. 21.00 Generalnie DK 7 (Bochnia-Kraków-Kielce-Radom-DC-Płońsk-Mława-Trójmiasto-Władek-Karwia)... Forum samochodowe
Warszawa-Karwia, a dokładnie Otwock-Karwieńskie Błoto - wyjazd - sobota 2VIII mile widziane porady, którędy jechać, o jakiej godzinie wyjechać, gdzie po drodze mozna stanąc na popas gastronomiczny... Forum samochodowe
Trasa Warszawa - Łeba - Witam, wybieram się w czwartek (rano). Planuję jechać tak: warszawa-płońsk-nidzica-ostróda-obwodnica 3-miasta-reda-lębork-łeba Jak wygląda... Forum samochodowe
Trasa Krakow- Karwia(Władysławowo) > jak jechac, co omijac? - Witam. Moze ktos ostatnio przemierzał te trase.Mam wiec pytanie czy sa jakies utrudnienia na tej trasie, co omijac.?Gdzie odpoczywac? Planuje... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 06:40.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.