Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum motocyklistów >

  • Motocykl 125 do 5 tys
    Cześć, Co byście poradzili? Chcę kupić motocykl do 125 pojemności, ale nie chcę płacić więcej...
  • Gdzie dobry serwis motocyklowy w Wawie?
    hej Szukam dobrego i TANIEGO serwisu motocyklowego w południowo-wschodniej części...
  • odzież motocyklowa
    Witam. Znacie jakieś dobre sklepy z odzieżą i akcesoriami motocyklowymi? W Internecie jest dużo...
  • Instrukcja.
    Witam.Szukam instrukcji i serwisówki po polsku Yamaha Drag Star 650.Może ktoś mógłby...

 
 
Prev Poprzedni post   Następny post Next
 
03-24-2009, 22:11
paw
Gość
 
Domyślnie tarcze hamulcowe



Witam,
właśnie oglądam buelle, różne modele, fajne!

ale co rzuciło mi sie woko to to że mają olbrzymie tarcze hamulcowe
przednie. I chwalą się tym że najlepsze na świecie.

Jeśli tak to dlaczego japonia nie ma takich tarcz??

Czy wielka tarcza to tylko zalety czy również jakieś wady?

dzięki za przemyślenia.

paweł.
 

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
tarcze hamulcowe - sa sobie z przodu dwie tarcze hamulcowe co sie porowkowały i teraz pytanie kupic twarde klocki co by te tarcze zjechały czy kupic miekie zeby... Forum motocyklistów
tarcze hamulcowe, co robić - Hej, Podczas hamowania przy 70-80km/h czuć szarpanie na kierownicy oraz lekkie pulsowanie pedała hamulca. Im większa prędkoœć tym efekt się... Forum samochodowe
Tarcze hamulcowe - o co kaman? - Dlaczego tarcze hamulcowe do motocykli mają popierdolone ceny? Klocki do motoru sa w podobnej cenie do klocków samochodowych. Tymczasem tarcze to... Forum motocyklistów
Dziwne tarcze hamulcowe - Wczoraj założono mi nowe tarcze hamulcowe firmy ATE. dziwna sprawa, bo tarcze były pokryte jakąś farbą, która po założeniu tarcz i klocków po kilku... Forum samochodowe
Re: Tarcze hamulcowe z allegro - Witam ja mam też taka spr co do tarczy hamulcowych do przodu do kawasaki zzr 600 zx600d ma może ktoś załatwić ? pozdrawiam Wojtas --... Forum motocyklistów


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 02:16.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.