Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne >


 
 
Prev Poprzedni post   Następny post Next
 
12-03-2008, 07:59
Przemek V
Gość
 
Domyślnie Brak miejsca na przegląd w DR i spóźniony termin przeglądu

Skończyło się miejsce w dowodzie rejestracyjnym i minął termin przeglądu
technicznego. Jaka kolejność? Wpierw do Wydz. Komunikacji po nowy dowód i
potem na przegląd czy odwrotnie - wpierw przegląd, papier od diagnosty i z
papierem i starym dowodem do Wydz. Komunikacji po nowy dowód?

Pytanie dodatkowe:
1. Czy dobrze pamiętam, że obecnie czarnych tablic nie zabierają gdy się
wymienia dowód na nowy? Jak Miata będzie już klasykiem to wolę żeby jeździła
na czarnych niż na żółtych


 

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Przegląd techniczny - brak miejsca - karteczka i....... - > > Więc dla mnie wersja jest taka że jadę już z zapełnionym dowodem na > przegląd, dostaję karteczkę i następnego dnia z rana stawiam się w WK. >... Forum samochodowe
Przegląd tech. i brak miejsca na pieczątkę - Witam wszsytkich! W moim staruszku cały dow. rejestracyjny zapełniony pieczątkami kontroli. Za tydzień mam termin kolejnego przeglądu, pomóżcie co... Forum samochodowe
Brak miejsca na przegląd w DR i spóźniony termin przeglądu - Skończyło się miejsce w dowodzie rejestracyjnym i minął termin przeglądu technicznego. Jaka kolejność? Wpierw do Wydz. Komunikacji po nowy dowód i... Forum samochodowe
Brak miejsca w dowodzie i przegląd - > Tez zmienialem DR niedawno, nie bylem w stanie zdjac jednej tablicy takze > rowniez sobie sam jedna naklejke nakleilem, ale to sa wyjatki i jak... Forum motoryzacyjne
Brak miejsca w dowodzie i przegląd - Witam serdecznie Robiłem przegląd i okazało się że w dowodzie nie ma miejsca na pieczątkę Dostałem kartkę ważną 30 dni i mam sie udąć do WK celem... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 05:07.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.